Serwisy

Porcelana Lubiana Wing obejmuje serwisy obiadowe i serwisy kawowe przeznaczone dla sześciu lub dwunastu osób. Jest to przede wszystkim czynnik decydujący o liczbie elementów wchodzących w skład serwisów. 

Lubiana Wing porcelana jest w zasadzie kredowobiała. Pełni różne funkcje, ponieważ z jednej strony jest wyrobem typowo użytkowym, z drugiej natomiast z pewnością może stać się ozdobą każdego stołu. Składająca się z dziewięćdziesięciu dwóch sztuk zastawa Lubiana Wing daje rozliczne możliwości wykorzystania, ponieważ liczba elementów pozwoli na podanie zarówno głównych dań, jak i przystawek czy deseru.

Na  porcelanie Lubiana Wing bardzo dobrze  smakują nie tylko potrawy przyrządzane według sprawdzonych przepisów, ale także nowinki kulinarne, niezależnie od tego, z jakiej kuchni zostały przeniesione.

Lubiana Wing porcelana pozwala na kultywowanie biesiadowania i gromadzenie przy stole wielu osób, w towarzystwie których potrawy lepiej smakują. Lubiana Wing sprawia, że domownicy chętnie zasiadają do stołu i przywiązują wagę do wspólnego spożywania posiłków. Estetyczna i elegancka Lubiana Wing porcelana na pewno im to ułatwia.

Na szczególną uwagę zasługują kształty naczyń wchodzących w skład porcelany Lubiana Wing. Mają one formę niejako wydłużonego po bokach prostokąta, co sprawia, że Lubiana Wing porcelana jest bardzo atrakcyjna. 

Lubiana Wing to serwisy – niezależnie od rodzaju, które zasługują na uznanie, ponieważ stanowią arcydzieła sztuki zdobniczej oraz wzornictwa. 

Zaletą nie do przeceniania porcelany Lubiana Wing są jej walory utylitarno-dekoracyjne. Lubiana Wing pozwala bowiem na skomponowanie unikatowej zastawy stołowej, dzięki której spożywanie posiłków zawsze będzie kojarzyło się z przyjemnością – nie tylko z uwagi na ich smak, ale także z racji estetycznego podania potraw.