• z 3
  • z 3

Czajniki z gwizdkiem

Głośno oznajmiające początek gotowania wody, wykonane z najwyższej jakości stali, nierzadko także elegancko satynowane. Czajniki z gwizdkiem doskonale odnajdują się w klimacie każdej kuchni, stanowiąc jeden z podstawowych elementów jej wyposażenia.

Stylowe, uniwersalne i ponadczasowe czajniki z gwizdkiem w kolorze naturalnej stali, dopasują się do wnętrza kuchennego idealnie. Doskonałe do stosowania także na kuchenkach indukcyjnych, wyposażone w pokrywkę z uchwytem i ergonomiczną rączkę, stanowią jeden z najdoskonalszych i najpotrzebniejszych wyborów spośród niezbędnego wyposażenia.

Dostępne u nas czajniki z gwizdkiem występują także w uniwersalnym kolorze czerni. Ich pojemność całkowita wynosi 2,5 litra.

Różnorodny wybór produktów w naszym sklepie, wśród których akcesoria kuchenne stanowią absolutny numer 1, zachęca do zakupów i stwarza możliwość idealnego skomponowania wystroju przestrzeni kuchennej. Naszym atutem są atrakcyjne ceny i staranne wykonanie produktów, przez co gwarantujemy pełnię zadowolenia z zakupów.