Gerlach Celestia komplety

Stylowe sztućce z linii Celestia to wspaniałe połączenie dobrego smaku z wspaniałym wzornictwem. Delikatne zdobienie w kształcie fali dodaje elegancji klasycznemu kształtowi sztućców. Bez wątpliwości będą ekskluzywnie się prezentować zarówno z tradycyjną oraz nowoczesną zastawą stołową. Z ekskluzywnymi sztućcami Gerlach każde przyjęcie rodzinne i spotkania z przyjaciółmi są niczym dotyk luksusu.

Wypolerowane na wysoki połysk bądź matowe prezentują się równie doskonale. Dostępne także w wersji złoconej, pokryte 24 karatowym złotem. W ofercie znajdują się różnego typu komplety składające się z rozmaitych elementów. Od podstawowych zestawów sztućców obiadowych po bardziej rozbudowane z widelczykami, sztućcami do sałaty itd.

Oprócz kompletów przeznaczonych dla 6 oraz 12 osób znajdziemy także sztućce na sztuki. W zależności od liczby elementów w zestawie sztućce pakowane są w efektowne pudełka flokowe w formie bombonierki oraz eleganckie walizki skórzane, skrzynie i kasety drewniane.

Stylowe sztućce z linii Celestia z pewnością będą wspaniałą ozdobą stołu i świetnie będą się prezentować z każdym serwisem obiadowym i kawowym. Z uwagi na wieczystą gwarancję będą towarzyszyć nam przez wiele lat podczas najważniejszych uroczystości rodzinnych oraz spotkań z przyjaciółmi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.