Gerlach Muza komplety

Sztućce Gerlach Muza to fason o niezwykle smukłym kształcie oraz bezcennych właściwościach. Zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o grubości 5 mm. Dzięki temu są trwałe i masywne choć na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie delikatnych i subtelnych. Nie straszna im korozja czy też inne uszkodzenia, a w dodatku dobrze się prezentują.

Sztućce stołowe Gerlach Muza zostały stworzone specjalnie z myślą o ludziach, którzy nie przepadają za odważnym wzorami i oryginalnymi kształtami. Jest to niezwykła klasa i elegancja zamknięta w prostocie. Pomimo braku grawerowanych wzorków prezentują się bardzo szykownie.

Piękna, błyszcząca powierzchnia została starannie wypolerowana na wysoki połysk, aby zachwycać swoim blaskiem. Bez problemu dopasujemy je zarówno do klasycznych serwisów obiadowych i kawowych jak i do nowoczesnych.

Z uwagi na smukłe rękojeści wygodnie trzyma się je w dłoni i komfortowo nimi posługuje. Z pewnością staną się elegancką ozdobą naszych stołów i będą lśnić swoim blaskiem na wszystkich najważniejszych uroczystościach rodzinnych jak i spotkaniach z przyjaciółmi.

W naszej ofercie znajdą Państwo sztućce kuchenne Gerlach Muza zarówno w kompletach podstawowych oraz rozbudowanych. Zarówno dla 6 jak i 12 osób. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia zestawów łyżeczek do kawy, herbaty czy też widelczyków do ciasta. Wszystko to pięknie zapakowane i poukładane w pudełkach bądź skrzynkach drewnianych. Życzymy udanych zakupów.