Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Noże Wusthof

Wszystkie noże kuchenne wyprodukowane przez pochodzącą z Niemiec markę Wusthof zostały zaprojektowane zgodnie z dewizą praktyczności. Mają przede wszystkim za zadanie pełnić swoją funkcję przez wiele lat, a równocześnie znacznie ułatwiać pracę w każdej - profesjonalnej i amatorskiej - kuchni.

Firma Wusthof działa na rynku od 1814 roku. Jest to biznes rodzinny, który obecnie został przejęty przez siódme pokolenie, a generalnym prezesem jest Harald Wusthof. Marka ta w chwili obecnej produkuje nawet około trzystu pięćdziesięciu modeli noży kuchennych, desek do krojenia, bloków do noży, nożyczek oraz wiele innych produktów - nie tylko z zakresu kuchennych akcesoriów. Wusthof posiada logo, będące symbolem funkcjonalności, niesamowitej precyzji, a także - co najważniejsze - najwyższej jakości, oferującej długoletnie zastosowanie.  W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć szeroką gamę noży kuchennych oraz zestawów z blokami, które są dostępne w niezwykle niskich cenach oraz objęte wieloletnim okresem gwarancyjnym. 

Noże Wusthof są produkowane z najwyższej jakości stali wysokowęglowej - hartowanej aż w 11050 stopniach Celsjusza, dzięki czemu są odporne na wszelakie uszkodzenia oraz zarysowania. Noże posiadają niezwykle ostre wykończenia, a dodatkowo - są wyposażone w logo niemieckiego producenta. Ich rączka jest niezwykle funkcjonalna, wyprodukowana z materiałów syntetycznych, które oferują łatwe trzymanie produktów. Są one przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Polecamy Państwu marki Wusthof noże dopasowujące się do każdej dłoni, a także posiadające różnorodne długości. 

Dodatkowo posiadamy noże Wusthof w drewnianych blokach. Do zestawów wchodzi kilka rodzai noży o różnorodnych długościach oraz przeznaczeniach. Bloki znacznie ułatwiają przechowywanie noży oraz nie zajmują zbyt dużej ilości miejsca.