Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Noże Gerpol

Noże kucharskie Gerpol to połączenie niezwykłej precyzji z wysoką jakością i elegancją. Te trzy cechy wpływają na to, że noże kucharskie Gerpol są tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Tradycja firmy Gerpol sięga 250 lat. Wieloletnie doświadczenie i zastosowanie najwyższej jakości materiałów wpłynęły na rozwój firmy i pozwoliły na stworzenie bogatej oferty noży kuchennych Gerpol.

Do zaoferowania mamy kilka kompletów noży w bloku oraz noży dostępnych luzem. W zależności od preferencji możemy dobrać odpowiedni model i zaoszczędzić na bloku, który byłby zbędny. Jest wiele ludzi, którzy woleliby trzymać noże w kuchennej szufladzie. Dlatego, aby sprostać wymaganiom klientów noże zostały stworzone w obu wariantach. Niezaprzeczalną zaletą noży marki Gerpol jest to, że zostały wykute w tradycyjny sposób z jednego kawałka stali. Jest to bardzo ważna cecha, gdyż przesądza o ich twardości oraz trwałości. Twarde noże nie tępią się tak szybko i nie musimy tak często ich ostrzyć. Noże kuchenne są doskonale wyważone przez co swobodnie nimi się operuje.

Posiadają ergonomiczne rękojeści, dopasowane do długości ostrza umożliwiające bezpieczne i komfortowe krojenie różnego typu produktów. Rękojeści noży są dostępne w dwóch rodzajach. Wykonane z tworzywa sztucznego lub drewna nie absorbującego wody. Wśród wielu rodzajów noży znajdziemy: noże szefa kuchni, noże masarskie, do chleba i wiele innych. Noże do kuchni Gerpol sprzedawane są w klasycznych drewnianych blokach prezentujących się niezwykle szykownie na każdym blacie kuchennym.

Wyjątkowa trwałość i wytrzymałość to jedne z najważniejszych cech noży, a jeżeli w ślad za nimi idzie nadzwyczajne piękno to komplet noży wydaje się być idealny. Takie właśnie są markowe noże Gerpol. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noże kuchenne Gerpol i życzymy udanych zakupów.