Noże Tescoma

Tescoma to czeski producent oferujący bogaty asortyment wszelkiego rodzaju artykułów kuchennych. Od malutkich foremek, dekoratorów po garnki i patelnie. Wyroby te wyróżniają się wśród wielu innych solidnym wykonaniem i niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zachwycają nas swoją wysoką jakością, funkcjonalnością, a także różnorodnością form i kolorów. Tescoma w swojej ofercie posiada także wysokiej klasy noże. Sprzedawane w kompletach z eleganckimi blokami oraz osobno.

Noże kuchenne Tescoma produkowane są w trzech wariantach. Znajdziemy noże z ostrzami wykonanym z dobrego gatunku stali, z ostrzami ceramicznym, a także pokryte powłoką antyadhezyjną w ciekawych barwach. Większość z nich posiada rękojeści z tworzywa sztucznego. Noże te zostały starannie wyważone co nadaje niezwykłego komfortu podczas krojenia. Ceramiczne ostrza są niezwykle ostre, w dodatku nie tępią się tak szybko przy właściwym użytkowaniu. Stalowe ostrza z powłoką antyadhezyjną są natomiast wysoce odporne na ścieranie, zarysowanie oraz działanie wysokiej temperatury i ciśnienia.

Dodatkowo charakteryzują się ciekawą kolorystyką, która z pewnością ożywi wnętrze każdej kuchni. W ofercie noży kuchennych Tescoma znajdziemy wiele rodzajów noży do podstawowych, ale tez specjalnych zadań. Wśród tych drugich na szczególną uwagę zasługują noże do wykrawania, do steków, do porcjowania, do sera pleśniowego, noże rzeźnicze, noże do siekania ziół oraz siekacz do ciasta. Idealne dla wszystkich miłośników gotowania, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Oprócz noży sprzedawanych luzem oferujemy także noże w eleganckich blokach z tworzywa sztucznego.

Noże do kuchni Tescoma to przede wszystkim niepowtarzalna jakość w eleganckiej formie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noże kuchenne Tescoma i życzymy udanych zakupów.