Sztućce Odelo

W sklepie internetowym Nakrywamy.pl, możemy nabyć sztućce Odelo wykonane z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Dostępne są w wersji 24 elementy (po 6 noży, widelców, łyżek i małych łyżeczek w komplecie), 36 elementów, ale także mogą być nabywane "na sztukę". Wówczas możemy kupić dodatkowo widelczyki i łyżeczki deserowe, nabierkę do sosu, sztućce do sałaty, łyżeczkę do cukru, a także łopatkę i nóż do ciasta.

Wszystkie produkty tej firmy polerowane są na wysoki połysk, dzięki czemu efektownie prezentują się w kuchni. Ponadto posiadają wysoką wytrzymałość, są odporne na zarysowania oraz dosyć łatwo się je czyści, gdyż mogą być myte  w zmywarce, a nie jak w przypadku wielu produktów tylko i wyłącznie ręcznie. Posiadają wysoki dwuletni okres gwarancji, przez co mamy pewność że nie ulegną szybkiemu zużyciu. Ich design jest stosunkowo prosty, ale równocześnie są wygodne w użyciu, dzięki ergonomicznego kształtowi. Są niezwykle eleganckie i nowoczesne, dlatego idealnie nadają się na prezent zarówno dla młodych jak i starszych osób.

Warto wiedzieć że Odelo to marka, która oferuje szeroki asortyment akcesoriów kulinarnych, w tym garnków, noży oraz sztućców. Produkty tej firmy wykonane są z dużą starannością, którą docenia niemal każdy klient. Posiadają ciekawy i pomysłowy wygląd, a zarazem ładną kolorystykę oraz są przy tym bardzo funkcjonalne. Odelo to firma, która specjalizuje się także w produkcji wysokiej jakości czajników, patelni oraz kubków termicznych, przez co u jednego producenta możemy wyposażyć się w prawie wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne. Komplety sztućców zakupione w zestawie zapakowane są w pudełko typu flock, przez co z łatwością możemy je przechowywać, ale też sprezentować bliskim na specjalną okazję, gdyż ucieszy się z nich zarówno para weselna, jak i rodzice oraz znajomi.