Patelnie

Patelnia jest jednym ze sprzętów kuchennych o którym nie można zapomnieć. To dzięki jej zastosowaniu możemy w szybki i komfortowy sposób przygotować pyszne naleśniki lub zwyczajnie podsmażyć mięso czy rybę. Przy wyborze patelni warto się kierować kilkoma ważnymi kwestiami. Przede wszystkim materiał i jakość wykonania, niezwykle istotna jest tutaj powłoka patelni. Tuż za tymi cechami stoją mniej ważne wartości estetyczne takie jak fason i kolor.

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment patelni wykonanych za pomocą różnego rodzaju materiałów. Znajdziecie Państwo tutaj patelnie ceramiczne, z odlewanego aluminium, ze stali nierdzewnej, z teflonowymi powłokami oraz wiele wiele innych. To od Was zależy jaki rodzaj patelni chcielibyście mieć w domu. Każda z nich posiada swoje niepowtarzalne cechy. W naszej ofercie znajdują się patelnie takiego renomowanego producenta jak Gerlach oraz Elo Olkusz, ale także rozbudowujemy ją o coraz to nowszych producentów, którzy dokładają wszelkich starań w celu wypromowania swoich produktów. Wszystkie patelnie posiadają ergonomiczne uchwyty, tak aby łatwo się było nimi posługiwać. Ponadto posiadają takie powłoki do których ryzyko przywierania potraw jest naprawdę znikome.

Wszystkie patelnie są idealne do codziennego użytku. Do smażenia oraz duszenia ulubionych dań. Część z nich umożliwia smażenie przy naprawdę minimalnej ilości tłuszczu, co wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Poza tym większość przystosowana jest do stosowania na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnych. Przy normalnym użytkowaniu i pielęgnacji patelnie pozostają piękne i estetyczne przez długie lata. Jednak należy pamiętać o tym aby dbać o nie i stosować się do zaleceń producenta. Część z nich wyposażona jest w pokrywki, do niektórych można dokupić je pojedynczo. Oferujmy od małych patelni po coraz większe w różnych barwach i fasonach. Z pewnością można znaleźć cos idealnego dla siebie. Ponadto oprócz wielu uniwersalnych patelni posiadamy kilka specjalnych rodzajów przystosowanych do różnych funkcji. Zaczynając od patelni do naleśników, która posiada niskie ranty, a kończąc na patelni do makaronów, która z jednej strony posiada wyższy rant dla ułatwienia pełnienia odpowiedniej funkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i życzymy owocnych zakupów. Patelnie sprzedawane są zarówno na sztuki jak i w kompletach.