Maselnice

Przygotowując śniadanie często wykorzystujemy masło do posmarowania chleba. Pyszne i zdrowe masła wykonane z skondensowanego tłuszczu mlekowego z reguły są sprzedawane w kostkach zawiniętych w papierek. Ze względów estetycznych należałoby wykorzystać specjalne naczynie do jego przechowywania tak aby uniknąć przyklejania się do papierka oraz ułatwić nakładanie na nóż. Po to właśnie powstały maselnice. Dzięki nim przechowywanie masła jest niezwykle proste i wygodne. Dodatkowo maselnica podana do śniadania na pewno będzie prezentować doskonale.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wspaniałe porcelanowe maselnice. Maselniczki, doskonale wykonane o eleganckiej szkliwionej powierzchni świetnie sprawdzą się przy śniadaniu. Składają się one z dwóch elementów. Część dolna służąca do ułożenia kostki masła oraz pokrywka służąca do przykrywania w celu ochrony przed działaniem słońca oraz innych czynników z otoczenia. Wysokiej jakości maselnice porcelanowe w eleganckim fasonie zostały bardzo starannie wykonane, tak aby przez wiele lat gościć na naszych stołach. Idealnie prezentują się z serwisami kawowymi i herbacianymi wykorzystywanymi przy rodzinnym śniadaniu. Piękna maselnica z pewnością ozdobi nasz stół.

Maselniczki niezbędnym akcesorium kuchennym

Dzięki ich zastosowaniu mamy gwarancje, że masło jest przechowywane w sposób wygodny i bezpieczny dla zdrowia. Wystarczy podnieść pokrywę, aby nałożyć masło na nóż. Dodatkową zaletą jest swobodne przechowywanie w lodówce. Ponadto istnieje także możliwość mycia maselniczki w zmywarce do naczyń, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Porcelana z której zostały wykonane maselniczki jest tak trwała, że z pewnością nie stanie się z nią nic złego podczas mycia w zmywarce.