Serwisy 6 osobowe kawowe

Zastawa stołowa dla 6 osób obejmuje zarówno serwisy kawowe dla 6 osób, jak i komplety kawowe dla 6 osób, do których produkcji została wykorzystana biała porcelana. 

Zastawa stołowa dla 6 osób jest bardzo różnorodna, ponieważ należące do niej elementy są nie tylko wielofunkcyjne, ale także pozwalają na spędzanie czasu w miłym towarzystwie przy filiżance ulubionej kawy.

W skład kompletów kawowych dla 6 osób wchodzą pięknie wyprofilowane dzbanki, z różnorodnymi uchwytami, co w każdym z przypadków sprawia, że są one atrakcyjne i różnią się wyglądem. Ma to niebagatelne znaczenie w czasie dokonywania wyboru.

Serwisy kawowe dla 6 osób poza deserowymi talerzykami oraz filiżankami zostały wyposażone w eleganckie dzbanuszki do śmietanki i cukierniczki. Są one w pełni funkcjonalne, ponieważ komplety kawowe dla 6 osób można w dowolny sposób ustawiać, tworząc jednocześnie różne warianty kompozycyjne. Zastawa stołowa dla 6 osób zyskuje dzięki temu nowy charakter, co pozwala na stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery w czasie picia kawy, niezależnie od pory dnia.

Serwisy kawowe dla 6 osób charakteryzują się delikatnym wzornictwem. Umieszczone na wybranych serwisach kawowych dla 6 osób desenie doskonale harmonizują z bielą podłoża. Kreski układają się niejako w strzeliste linie, co sprawia, że zastawa stołowa dla 6 osób nabiera innowacyjnego wyglądu. 

Na niektórych kompletach kawowych dla 6 osób pojawia się lekki rzucik ozdobny, który stanowi połączenie nieregularnie rozmieszczonych kropek i kresek. I chociaż trudno go dookreślić, wzór stanowi dodatkowy atut serwisów kawowych dla 6 osób, ponieważ nadaje im rys oryginalności. 

Gustownemu zestawieniu kolorów została podporządkowana dominanta kompozycyjna wzoru. Układa się on niejako asymetrycznie, tworząc jednocześnie doskonale zorganizowaną  przestrzeń.