NA TOPIE Serwisy

Zastawa stołowa to nie tylko serwisy obiadowe, ale także komplety obiadowe. Ich charakterystyczną cechą jest unikatowy design, dzięki któremu wszystkie zestawy są niezwykle eleganckie oraz atrakcyjne. 

Wśród kompletów obiadowych zdecydowanie przeważa biała porcelana. Można jednak wybrać poza tym serwisy obiadowe, które zostały ozdobione za pomocą różnorodnych motywów. Na białym tle pojawiają się wielobarwne wzory, które niekiedy bardzo trudno zidentyfikować. Inne natomiast mają tak wyraziste i sugestywne motywy kwiatowe, że niemalże wyczuwa się podświadomie zapach tych roślin.

Wszystkie zdobienia serwisów obiadowych są tak delikatne, że sprawiają wrażenie ulotności, a mimo to dostarczają niepowtarzalnych doznań wzrokowych. Ich eleganckie wzornictwo autentycznie może się podobać. 

Posiadanie takiej wielofunkcyjnej zastawy stołowej zapewnia nie tylko wygodę, ale także stuprocentowy komfort użytkowania. Nie trzeba się martwić o to, że przy większej liczbie osób przy stole może zabraknąć naczyń.

Niektóre komplety obiadowe posiadają srebrne i złote obwódki, co zdecydowanie podkreśla ich niepowtarzalny urok, sprawiając jednocześnie, że cała zastawa stołowa jest utrzymana w stonowanej kolorystyce. Co prawda złoto pięknie odbija od bieli, jednak srebrne wykończenia nie zlewają się z białą porcelaną. Przeciwnie. Srebrne elementy harmonizują z charakterem zastawy stołowej i dodają jej wdzięku oraz uroku.

Kunsztowny wygląd kompletów obiadowych to przede wszystkim zasługa niebanalnego wzornictwa.  Wszystkie wchodzące w ich skład elementy są perfekcyjnie wykonane, ze szczególną troską o detale, takie jak chociażby uchwyty waz do zupy, które są różnorodne.

Oryginalna zastawa stołowa robi duże wrażenie nie tylko z powodu liczby elementów, ale także z uwagi na atrakcyjny wygląd i wielofunkcyjność.