Amefa Felicia

Sztućce Amefa Felicia to świetna propozycja dla tych, którzy poszukują produktów najwyższej klasy w korzystnych cenach. Zostały one wykonane z starannie wyselekcjonowanych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Są to tworzywa wolne od toksycznych związków, czy też innych szkodliwych substancji. Ich użytkowanie nie wpłynie negatywnie na zdrowie. Jest to świetny wybór zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje. Sztućce z tej linii posłużą niezawodnie przez długie lata. 

Gwarantują one ponadprzeciętny komfort i swobodę użytkowania. Ergonomiczna rękojeść dobrze leży w dłoni, co zmniejsza ryzyko wysunięcia się sztućców z dłoni. Dostępne są zarówno komplety 12-, jak i 6-osobowe. Zapakowane zostały w eleganckie opakowanie, dzięki czemu będzie to genialny pomysł na prezent. Proponowane sztućce Amefa Felicia to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Delikatne, ponadczasowe wzornictwo nigdy nie wyjdzie z mocy. Dodatkowym atutem jest ich wysoka uniwersalność. Bez większych starań dopasujemy je do posiadanej zastawy stołowej. Będą pięknie prezentować się na każdym stole, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Sztućce Amefa Felicia objęte są wieczystą gwarancją producenta. Jest to najlepsze potwierdzenie ich ponadprzeciętnej jakości. Szczególną uwagę warto zwrócić na niesztampowe zdobienie rękojeści. Dzięki niemu sztućce zyskują unikatowego charakteru. Są nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Opisywane sztućce mogą być myte w zmywarce, jednak po ich wyciągnięciu należy je dokładnie wytrzeć.