Sztućce Domotti

Wśród najbardziej wyszukanych kompletów sztućców stalowych, szczególną popularnością cieszą się zestawy renomowanej marki Domotti. Ze względu na bardzo szerokie zastosowanie, sztućce Domotti mają szansę doskonale się zaprezentować na każdym stole. Wszystkie elementy zestawu są spójnie pod względem stylistycznym. Znakiem rozpoznawczym sztućców Domotti są eleganckie, matowione wykończenia oraz subtelne zdobienia, które nadają kompletom szykowności. 

W skład niezwykle eleganckich zestawów wchodzą najczęściej użytkowane we wszystkich jadalniach sztućce stołowe, takie jak łyżki, noże i widelce stołowe, niezbędne podczas spożywania niemal każdego posiłku. Są one dodatkowo uzupełnione mniejszymi elementami, m.in. łyżeczkami do herbaty oraz widelczykami do ciast, a także bardzo praktycznymi łyżkami do warzyw oraz widelcami do mięs. W skład kompletu wchodzą również inne, pojedyncze sztućce Domotti, przystosowane do obsługi konkretnych dań i przystawek. Wykorzystywane są m.in. sztućce przeznaczone do podawania ciast, a także nakładania sosów i różnego rodzaju sałatek. Cały zestaw zapakowany jest w stylowej walizce, która razem ze sztućcami sprawia wrażenie niezwykle eleganckiej. 

Wysokiej jakości sztućce Domotti wykonane są z odpornej na zarysowania stali nierdzewnej 18/0. Komplety perfekcyjnie podkreślają piękno każdej serwowanej potrawy oraz idealnie komponują się z pozostałymi elementami zastawy. Sztućce Domotti nadaje się zarówno do użytku okazyjnego, jak i przy wielu okazjach codziennych. Ze względu na oryginalne i bardzo stylowe opakowanie, z powodzeniem nadają się na prezent dla bliskiej osoby. Sztućce można myć w każdej zmywarce do naczyń, a na każdy zestaw udzielana jest dwuletnia gwarancja. Komplety sztućców Domotti dostarczane są w bezpieczny sposób, uniemożliwiające wystąpienie jakichkolwiek uszkodzeń.