Gerlach Valor

Firma Gerlach oferuje produkty najwyższej jakości od 1760 roku. Od początku istnienia na polskim rynku, w swoim asortymencie posiada sztućce, noże kuchenne, garnki oraz wiele innych produktów niezbędnych w każdej kuchni. 

Sztućce linii Valor to jeden z produktów firmy Gerlach. Cechuje je elegancja i lekki styl. Są niezwykle klasyczne, posiadają delikatne zdobienia. Sprawia to, że są idealne na każdą okazję. Sprawdzą się na co dzień jak i od święta, a ich prostota nigdy się nie znudzi. Są odporne na rdzewienie, ponieważ zostały wykonane z najwyższej jakości stali. Ich użyteczność zwiększa fakt, że są odporne na mycie z zmywarce, a firma Gerlach gwarantuje na nie wieczystą gwarancję. 

Nakrywamy.pl pełni fachową obsługę klientów. Gwarantuje całkowity zwrot kosztów zamówienia w przypadku jego uszkodzenia lub, gdy produkt nie satysfakcjonuje klienta w pełni. Oferuje również pomoc telefoniczną oraz mailową w wyborze produktu idealnego właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj i zamów sztućce Gerlach na Nakrywamy.pl.