Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Aladdin

Firma Aladdin specjalizuje się w produkcji różnorodnych pojemników, służących do przechowywania napojów oraz żywności. Wysoka jakość oferowanych przez nich produktów, a także ich niebanalny wygląd sprawiają, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów o wysokich wymaganiach. Grono fanów marki Aladdin stale się powiększa, co niewątpliwie motywuje producenta do ciągłego zaskakiwania klientów i oferowania im coraz to nowszych i bardziej zaskakujących produktów. 

W asortymencie marki Aladdin dostępnym w naszym sklepie nakrywamy.pl możecie znaleźć pięknie zdobione butelki na wodę. Dla osób, które unikają wszelakich wzorów, Aladdin oferuje także produkty klasyczne, jednokolorowe. Ponadto w asortymencie sklepu dostępne są wysokiej jakości kubki termiczne z rączkami lub bez. Świetnie trzymają temperaturę znajdującego się w ich wnętrzu napoju, dzięki czemu przez długi czas możemy cieszyć się gorącą kawą, czy herbatą. Kubki ze słomką do zimnych napojów idealnie sprawdzą się latem podczas upalnych dni. Marzy Wam się posiadanie eleganckiej butelki próżniowej do napojów - przejrzyjcie dostępny towar od marki Aladdin i cieszcie się z dokonanego przez siebie zakupu. 

Jeśli macie już dość ciągłego objadania się w pracy kanapkami i chcielibyście zabrać ze sobą domowy obiad, to koniecznie zakupcie pojemniki termiczne na lunch oferowane przez Aladdin. Pojemniki dostępne są w różnorodnych kolorach, a także różnią się pojemnością, w związku z czym każdy może wybrać ten najbardziej dostosowany do jego potrzeb. 

Marka Aladdin to również talerzyki na przekąski, kubki termiczne z zaparzaczami, pudełka na sałatkę, pojemniki obiadowe dedykowane dzieciom oraz zestawy sztućców podróżnych w etui. Za pośrednictwem tego typu produktów, mamy możliwość zapewnienia naszym posiłkom długotrwałej świeżości, a także utrzymanie przez długi czas odpowiedniej temperatury naszych napojów bez względu na to, czy mówimy o zimnej wodzie, czy gorącej kawie oraz herbacie. Produkty Aladdin to absolutny must have każdego gospodarstwa domowego.