Opinie klientów

Jesteśmy zaufanym sprzedawcą!
Poniżej znajduję się lista programów partnerskich, których uczestnikiem jest strona nakrywamy.pl :


Serwis OPINEO.pl wyróżnia sklepy, które aktywnie zbierają opinie oraz słuchają swoich klientów. Klienci sklepów oznaczonych programem mają pewność, że sklep czyta każdą opinię zamieszczoną na OPINEO.pl, a opinie klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju sklepu, poprawiania jakości obsługi klienta i spełniania oczekiwać klientów.
Sklepy biorące udział w programie zamieszczają na stronie sklepu odnośnik "Opinie o nas" do niezależnego serwisu OPINEO.pl pokazując tym samym, że są otwarte nie tylko na pozytywne opinie, ale także na opinie mniej zadowolonych klientów zawierające krytyczne uwagi odnośnie ich funkcjonowania.
KLIKNIJ i sprawdź opinie o naszym sklepie na Opineo.pl >>

 


Program "Zaufane Opinie Ceneo" to aktualnie najpopularniejszy system oceny internetowych sklepów w Polsce. System ten oparty jest o internetowe ankiety, które są wypełniane przez klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w danym sklepie internetowym. Najwazniejsze to, że opinie pochodzą bezpośrednio od klientów, dlatego stanowi to dużą przewagę nad zwykłymi opiniami, które nie są poparte zakupem. Klienci w "Zaufanych Opiniach" dzielą się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi uwagami na temat swoich doświadczeń zakupowych, co gwarantuje rzetelny obraz sklepów.
KLIKNIJ i sprawdź opinie o naszym sklepie na Zaufane Opinie Ceneo >>

 


Program Ochrony Kupująych (POK) zapewnia konsumentowi rekompensatę do 10000,00 zł w przypadku, gdy:

- nie otrzymał zakupionego towaru,
- zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie,
- w ramach programu koszty związane z rekompensatą ponosi Ceneo, dzięki czemu osoby kupujące, a także sklepy nie są narażone na żadne straty finansowe.
Jakie warunki muszę spełnić, aby skorzystać z Programu Ochrony Kupujących?
Wizyta w sklepie, w którym był dokonany zakup odbyła się za pośrednictwem Ceneo (ze strony CENEO.pl nastąpiło przejście do sklepu), twoja przeglądarka internetowa nie może mieć wyłączonej opcji "Cookie" - dzięki temu mechanizmowi weryfikujemy zakupy dokonane za pośrednictwem Ceneo, program obejmuje włącznie skley oznaczone logo POK. Po zakończonej transakcji wysyłamy do kupujących maila z linkiem - potwierdzenie poprzez kliknięcie jest dla nas gwarancją, że zakup dokonany był poprzez Ceneo.

 

Znak jakości Trusted Shops dla nakrywamy.pl świadczy o spełnieniu surowych kryteriów jakości dotyczących przestrzegania praw konsumenta, takich jak: przjerzystość cenowa, wywiązywanie się z obowiązków informaycjnych, obsługa klienta, oraz zapewnienie ochrony danych osobowych naszych klientów. Dzięki Trusted Shops możesz w kazdej chwili sprawdzić opinie innych użytkowników, którzy dokonali zakupów w naszym sklepie.
KLIKNIJ i sprawdź opinie o naszym sklepie na Trusted Shops >>