• z 4
  • z 4

Black+Blum

Black+Blum to angielski producent akcesoriów kuchennych, które prezentują się niezwykle stylowo oraz oryginalnie. Firma kładzie nacisk na to, aby wszystkie produkty były wykonane z najlepszej jakości materiałów. W ofercie znaleźć można między innymi: miseczkę do przekąsek, pojemnik na lunch, kosz na owoce, stalowy termos, obrączki do serwetek, wkład filtrujący do butelek.

Na stronie Nakrywamy dostępne są wszystkie akcesoria kuchenne, które zachwycą wiele osób. Warto wspomnieć o tym, że produkty posiadają fenomenalny i niesamowicie ciekawy design. Właśnie dlatego można je podarować na prezent dla bliskiej osoby, na przykład z okazji urodzin. Butelki od marki Black+Blum zostały wykonane z wysokiej jakości tritanu. Materiał ten jest mocniejszy niż szkło, co z pewnością jest sporym atutem. Firma może się pochwalić lunch boxami, które są świetnie wyposażone. Można je zabrać ze sobą nie tylko do pracy, ale również do szkoły i na uczelnię.

Wszystkie produkty Black+Blum są niesamowicie ergonomiczne. W ofercie można znaleźć również otwieracze do wina, które odznaczają się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość. Z pewnością warto zainwestować w tego typu produkty do swojej kuchni.