Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Chasseur

Chasseur to producent garnków oraz naczyń żeliwnych. Firma powstała w 1924 roku i od tamtego czasu cieszy się ogromną popularnością. Oferta zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby, ponieważ wybór jest dość spory. Wyróżnić można piece kominkowe, naczynia kuchenne, grille, a także akcesoria dekoracyjne, które prezentują się dość oryginalnie.

Na stronie Nakrywamy dostępne są produkty wysokiej jakości, które są wykonane z żeliwa. Materiał ten jest idealny nie tylko do grillowania i gotowania, ale także do pieczenia oraz odgrzewania posiłku. Warto również wspomnieć o tym, że żeliwo ma wspaniałe właściwości. Przede wszystkim rozprowadza równomiernie ciepło - co z całą pewnością jest ogromną zaletą, ponieważ dzięki temu można zaoszczędzić sporo energii. Żeliwo jest także odporne na wysokie temperatury, więc naczynie trudno jest zniszczyć. Dużym atutem jest również fakt, iż produkty żeliwne są odpowiednie na wszystkie rodzaje kuchenek.

Garnki Chasseur dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każda osoba wybierze produkt dopasowany do swojego gustu oraz kuchennej aranżacji. Wyróżnić można takie kolory, jak na przykład: pomarańcz, niebieski, czerwony, czarny, różowy lub szary.