• z 19
  • z 19

Cilio

Niemiecka firma Cilio swoją działalność prowadzi od 1993 roku. Oferowany przez Cilio asortyment to produkty kuchenne, wyposażenia wnętrz, a także akcesoria barowe. Marka Cilio charakteryzuje się ciekawym wzornictwem, a łącząc je z wysoką jakością produktów nieprzerwanie cieszy się poważaniem na rynku i gromadzi coraz większą rzeszę zadowolonych z jej usług klientów. Oferowany przez Cilio asortyment jest piękny, funkcjonalny oraz trwały, w związku z czym raz zakupiony, będzie cieszył jego posiadaczy przez wiele lat. 


Na naszej stronie nakrywamy.pl znajdziecie wiele produktów od Cilio. Wśród wyżej wymienionych, dostępne się między innymi kawiarki stalowe, moździerze, torby termiczne, kosze piknikowe, termosy stalowe, stalowe manierki z kompasem, wodoodporne koce piknikowe, minutniki kuchenne, fontanny czekoladowe, elektryczna maszyna do przygotowania fondue z czekolady, blendery do koktajli, bidony do smoothie i wiele innych produktów, które pomogą w przygotowaniu, a także przenoszeniu i przetrzymywaniu różnorodnych posiłków. 

Jeżeli poszukujecie bezprzewodowego czajnika, tostera czy jajowaru, to świetnie się składa, bo znajdziecie je pośród oferowanych przez Cilio produktów. Ponadto Cilio proponuje swoim klientom nalewaki do wina, stalowe coolery do wina, automatyczne korkociągi, stalowe lejki do wina, miarki barowe do przygotowania drinków, shakery do drinków czy ogólnie zestawy barowe do drinków. Potrzebujecie ręcznej kruszarki do lodu? Zatem zapraszamy do obejrzenia oferty Cilio i wybrania takiej, która najbardziej przypadnie Wam do gustu. 

Producent artykułów do kuchni Cilio daje możliwość zakupu eleganckich łyżeczek do espresso, łyżeczek koktajlowych ze słomką, porcelanowych filtrów do kawy, stalowych dekoratorów do kawy, shakerów do drinków z przepisami, stalowych dzbanków do spieniania mleka i wielu innych akcesoriów, dzięki którym drinki czy kawa zyskają na swoim wyglądzie, a także sam proces ich przygotowania będzie bardziej profesjonalny, co przełoży się niewątpliwie na ich smak.