• z 2
  • z 2

de Buyer

 

                                              

 

Misją marki de Buyer jest obecność w tworzeniu oraz wsparcie w kreacji najlepszych przepisów kulinarnych na co dzień. Ich zamiłowanie do gotowania, wiedza o kulinariach i wypiekach sprawia, że produkty oddają wartości wyznawane przez nich. 

 

 

TAJEMNICA PRZEPISU NA SUKCES MARKI

De Buyer tworzy produkty funkcjonalne i innowacyjne, za którymi stoją unikalne rozwiązania. Firma czerpie inspiracje ze współprac ze znanymi ekspertami w branży gastronomicznej i cukierniczej, tak aby przekuć doświadczenia w jakość i design produktów. Ich know-how w tym zakresie pozwala marce wyjśc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Z pasji do gotowania tworzą produkty, które zaspokajają potrzeby amatorów kuchni i nie tylko. 

 

 

KNOW-HOW TRADYCJI DE BUYER

Wartości, jakimi posługuje się marka de Buyer to autentycznośc, zaangażowanie i pasja. Tradycja wartości jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Firma wprowadza innnowacje i autentyczność w swoich produktach. Spełniają oczekiwania różnych grup docelowych: od amatorów przez profesjonalistów domowych wypieków. Wiedza, którą się dzielą z miłośnikami kuchni to świetny sposób na wyrażenie komunikacji z klientem. Trwałość i wysoka jakość produktów są odpowiedzią na zrównoważony rozwój środowiska. Działania, które podejmuje marka de Buyer to wyraz odpowiedzialnego konsumpcjonizmu.

 

 

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ ŚRODOWISKA I ŻYCIA

Firma przyczynia się do CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. Pozytywny wpływ na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki regionu jest bazą do produkcji firmy de Buyer. Fabryka produkcyjna posiada własną oczyszczalnię ścieków w odpowiedzi na ochronę lokalnej rzeki Comburee. W pobliżu znajdują się ule, gdyż pszczoły są niezwykle istotnym aspektem w procesie zachowania pozytywnego stanu środowiska. Cała inicjatywa powoduje, że pszczoły ponownie zasiedlają się w tym regionie.

 

 

SZACUNEK DO FRANCUSKIEJ GASTRONOMII

Autentyczność to wartość wyrażająca się w przywiązaniu firmy do kuchni francuskiej, do swojego terytorium oraz w chęci pozytywnego wpływu na gospodarkę i jej rozwój. Marka darzy wielkim szacunkiem dziedzictwo terenu, na którym powstała i funkcjonuje do dziś. Jej historia leży w sercu terytorium pełnego charakteru, pięknych górskich krajobrazów i dobrych zwyczajów. Firma kontynuuje historię francuskich tradycji kulinarnych, zbudowaną w oparciu o jakość oferowanych przez siebie naczyń i akcesoriów.
 
 
 
PRODUKTY HAND-MADE WE FRANCJI
Wykorzystując know-how marka dąży do uzyskania najlepszej jakości wyrobów i realizację swoich celów. De Buyer kładzie nacisk na innowacyjność, funkcjonalność, precyzję wykonania, trwałość i wygodę z użytkowania produktów. Większość swoich produktów i wyrobów marka produkuje w rodzinnej fabryce w Wogezie, zapewniając tym samym całkowitą kontrolę i gwarancję jakości. Profesajonalizm i pasja do gotowania spowodowały, że de Buyer jest jedną z najlepszych firm na całym świecie według ekspertów.