Duo

Firma Duo specjalizuje się w dystrybucji porcelany z całego świata. Swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku. Marka wciąż podąża za rozwojem, co w konsekwencji prowadzi do powiększania się jej oferty. Produkty oferowane przez firmę Duo odznaczają się najwyższą jakością i zaliczane są do ekskluzywnego towaru.

Prezentowany przez markę Duo asortyment, to przede wszystkim wieloelementowe zestawy obiadowe odznaczające się różnorodnymi kształtami oraz wzornictwem. Liczba elementów znajdujących się w zestawach jest różnorodna, w związku z czym każdy może wybrać tą, która najlepiej sprawdzi się w jego domu.

Kolejnym produktem, oferowanym przez firmę Duo jest szklana szkatułka na biżuterię. Produkt ten może być przeznaczony na prezent, który niewątpliwie zrobi spore wrażenie na obdarowanym. W ofercie znajdują się również szklane ramki na zdjęcia, szklane zegary, porcelanowe kubki z silikonową pokrywką oraz kubki z uchem również wykonane z porcelany.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, marka Duo proponuje także zestawy filiżanek wraz z zaparzaczami oraz porcelanowymi dzbankami, jak i również porcelanowe kubki z zaparzaczami. Jeżeli poszukujecie eleganckich serwisów kawowych, to niewątpliwie znajdziecie je podczas przeglądania oferty marki Duo.

Marka Duo oferuje zarówno produkty jednolite jak i wzorzyste i tym samym trafia w różnorodne gusta swoich klientów. W ofercie firmy znajdują się porcelanowe lampiony, porcelanowe filtry do herbaty, świeczniki, kominki zapachowe, skarbonki porcelanowe, szklane lampiony, szklane flakony oraz szklane lusterka. Ponadto dostępne są również ozdobne figurki wykonane zarówno z porcelany, jak i polyresinu.

Firma Duo przedstawia swoim klientom zarówno produkty służące do serwowania posiłków oraz napojów, jak i te mające pełnić funkcje dekoracyjne wnętrz. Oferta firmy Duo skierowana jest przede wszystkim do osób, które stawiają na najwyższą jakość produktów i nie jest im obojętne skąd pochodzą. Porcelana oferowana przez Duo trafia w nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów.