Podobne

Flirt

Flirt

Flirt to marka, która w dzisiejszych czasach cieszy się sporą popularnością. Dlaczego? Otóż, firma stawia przede wszystkim na jakość. Wszystkie produkty są wykonywane z ogromną starannością, dzięki czemu posłużą użytkownikom przez wiele lat.

Nakrywamy.pl to sklep internetowym, w którym można zakupić akcesoria kuchenne w niskich cenach. Czasami trafi się na atrakcyjne promocje. FLIRT PASTELLO Komplet deserowy 12 elementów to zestaw, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. Wyjątkowy, nowoczesny design zachwyci każdą osobę, która ceni sobie niepowtarzalny wygląd produktów. Komplet jest idealny do codziennego użytku, co jest sporym atutem. Istnieje także możliwość mycia w zmywarce. Niemiecki producent skupia się na każdym szczególe. FLIRT MIA Komplet kawowy 15 elementów to zestaw, który prezentuje się bardzo elegancko. Klasyczny okrągły kształt połączony z przepięknymi zdobieniami ożywi każdą kuchnię.

Flirt to niemiecka marka, która produkuje fantastyczne komplety naczyń do kuchni. Możliwość używania w kuchence mikrofalowej, ponieważ porcelana jest odporna na wysokie temperatury. Trzeba przyznać, że jest to ogromna zaleta dla każdego użytkownika. Naczynia dostępne są w różnych kolorach.