Podobne

Gense

Gense

Gense to marka, która znana jest na całym świecie. Oferuje ona wspaniałe akcesoria do kuchni, które sprawią, że przygotowywanie potraw będzie przyjemne i łatwe. Firma GENSE została założona w 1856 roku i od tamtego czasu skupia się na tym, aby wszystkie produkty były wykonane z ogromną starannością.

W sklepie internetowym Nakrywamy można zakupić produkty marki GENSE, które będą odznaczać się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość i niesamowite wykończenie. GENSE APPETIZE Zestaw sztućców 16 elementów prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Taki zestaw można podarować bliskiej osobie na prezent. Kształt sztućców inspirowany jest listkiem japońskiej herbaty i zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby, które chcą mieć w swojej kuchni oryginalne produkty. Zestaw został nagrodzony Stockholm's Formiddable Award - co z całą pewnością jest ogromną zaletą. GENSE OLD FARMER CLASSIC Sztućce Komplet do steków 4 elementy to produkt, który prezentuje się bardzo luksusowo. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały.

Produkty Gense są łatwe w utrzymaniu czystości. Wszystkie zestawy są zapakowane w piękne i efektowne pudełka, a ich cena jest naprawdę atrakcyjna.