Informacje o firmie

Właścicielem sklepu internetowego www.nakrywamy.pl jest Dicom spółka cywilna Marcin Warzocha, Włodzimierz Fiłatow, ul. Buforowa 125 H13, 52-131 Wrocław, NIP 899 275 13 04. 
 
Firma nasza istnieje na rynku od 2008 roku. Nasze początki stawialiśmy w zakresie sprzedaży internetowej na allegro.pl gdzie zdobyliśmy doświadczenie w zakresie dobrej obsługi klienta oraz w kwestii dobrego zabezpieczenia towaru do wysyłki. Nasze konto na allegro istniej do tej pory, aczkolwiek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy, gdzie zaprezentujemy cały nasz asortyment. Sprzedaż na allegro wiąże się z dodatkowymi kosztami związanymi z wystawieniem produktu oraz prowizją od sprzedaży, dlatego w naszym sklepie postanowiliśmy że zamówienia na kwotę powyżej 200 zł będziemy wysyłali na nasz koszt.
 
Kupując w naszym sklepie masz pewność że zamówiony towar będzie wysokiej klasy. Masz również pewność że zamówienie dojdzie cało. Jeżeli w czasie transportu paczka zostanie uszkodzone to nie musisz się martwić o reklamacje związane z uszkodzeniem przesyłki, gdyż my to zrobimy. Wyślemy do Ciebie ponownie paczkę z elementami uszkodzonymi w czasie transportu a sprawy związane z reklamacją pozostaną na naszej głowie. Słowa moje potwierdzają komentarze zdobyte na allegro. 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich firma jak:
 
- Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. – dostępny cały asortyment tego producenta w tym tak bardzo popularne fasony jak: Victoria (Biała oraz w dekoracjach Listek, Bambus lub Krateczka), Moving, Ambasador, Wing, Classic, Afrodyta, Kaszub-Hel, Ameryka, Merkury, Wersal. Dostępne produkty: serwisy obiadowe, serwisy kawowe, serwisy obiadowo kawowe, bulionówki, kubki, filiżanki, talerze płytkie i głębokie, wazy, sosjerki, półmisy, salaterki. Produkty porcelana Lubiana w większości nadaje się do zmywarki oraz kuchenki mikrofalowej. Dokładny opis znajduje się przy każdym z produkcie.
- Sztućce Amefa – sztućce holenderskiego producenta, bardzo wysoka jakość produktu, bardzo znana i uznana marka sztućców w Europie Zachodniej, w Polsce jeszcze mniej znana. Najbardziej popularne fasony to: Prestige, Metropole, Cosmos, Bologna, Ocean, Pisa, Atlantic, Diana. Sztućce Amefa w naszej ofercie pakowane są w różne kombinacje (dla 4, 6 i 12 osób), pakowane pojedynczo w folię lub eleganckie drewniane kasety. Produkty Amefa to nie tylko sztućce, ale również noże w blokach. Producent udziela 2 letniej gwarancji na swoje produkty. Sztućce Amefa nadają się do zmywarki.
 
- Garnki Elo – jeden z czołowych producentów garnków na świecie. Firma Elo pochodzi z Niemiec. Produkty tego producenta to bogata oferta garnków na kuchnie gazowe, elektryczne oraz indukcyjne. Najbardziej popularne produkty to serie: Elo Limone, Elo Vanille, Elo Purplle, Elo Rubin, Elo Citrin, Elo Silver, Elo Maron, Elo Profi Cristal. Firma Elo posiada również w swojej ofercie naczynia tematyczne: szbkowary, patelnie, czajniki, miski, naczynia do spaghetti oraz do szarag, funde, mleczniki, brtyfany i wiele innych. Producent udziela 2 letniej gwarancji na swoje produkty. Garnki Elo to garnki indukcja (indukcyjne). Garnki można używać do zmywarki.
 
Tak jak już wspomniałem wyżej w naszym sklepie przy zakupie za minimum 200 zł paczkę wyślemy na nasz koszt. Dodatkowo paczka ta będzie ubezpieczona do pełnej wartości oraz zabezpieczymy ją do wysyłki przed uszkodzeniami. Możemy nazwać się specjalistami w tym zakresie dzięki bogatym doświadczeniu w tym temacie.
 
Jeżeli jesteście Państwo z Wrocławia lub okolic to zamówienie można odebrać od nas w punkcie sprzedaży (ul. Buforowa 125 H13, 52-131 Wrocław,).
 
A więc zapraszam na zakupy. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Służymy pomocą i doradztwem technicznym naszych produktów.
 
Adres do składania reklamcji:
Dicom s.c. Marcin Warzocha. Włodzimierz Fiłatow
ul. Buforowa 125 H13, 52-131 Wrocław,
adres poczty: bok@nakrywamy.pl 
 
Z poważaniem,
Marcin Warzocha - właściciel.