• z 15
  • z 15

JosephJoseph

Powstała w 2003 roku angielska marka JosephJoseph to dostawca wysokiej klasy akcesoriów kuchennych. Ich typowo angielski design pozwala uatrakcyjnić kuchnię, przede wszystkim jednak artykuły te ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Choć czasem wydają się niepozorne i można myśleć, że ich posiadanie jest zbędne, gdyż można je zastąpić innymi produktami, szybko okazuje się, że tak naprawdę są niezwykle przydatne i trudno jest osiągnąć podobne efekty innymi akcesoriami. Plastrownik do sera pozwala na szybkie i sprawne krojenie sera na zgrabne plasterki, jakich nie uzyska się, korzystając z noża, a mini deska do krojenia z możliwością składania jest idealnym wyborem dla małej kuchni.

Marka oferuje mnóstwo takich pomysłowych, przydatnych przedmiotów bądź też prezentuje znane od dawna i niezbędne produkty w odświeżonej, kreatywnej formie. Dobrym tego przykładem jest deska do krojenia ze stojakiem, która oszczędza miejsce i jest ciekawym elementem kuchennego blatu, czy zestaw najbardziej niezbędnych akcesoriów kuchennych na ergonomicznym stojaku.

Duże znaczenie ma też wyjątkowo atrakcyjny design, jaki prezentują wszystkie produkty JosephJoseph. Niebanalna, często zaskakująca kolorystyka, nie tylko stonowana, co może kojarzyć się z angielskim stylem, nowoczesne formy i ciekawe rozwiązania sprawiają, że propozycje te są nie tylko użyteczne, ale też stanowią atrakcyjne wyposażenie kuchni. Dotyczy to wszystkich produktów marki, od najważniejszych, jak blachy do pieczenia czy naczynia, aż po najdrobniejsze, jak podstawki pod gorące talerze czy prozaiczny przedmiot, jakim jest szczotka do mycia naczyń. Wybór tych artykułów można więc polecić najbardziej wymagającym osobom, zwracającym uwagę na jakość i wygląd wszelkich elementów ze swego otoczenia. Jest to także znakomity pomysł na praktyczny prezent.