• z 49
  • z 49

Kela

Keta to firma wywodząca się z Niemiec. Swoją działalność rozpoczęła w 1903 roku, a początki jej istnienia obracały się głównie wokół produkcji różnorodnych mioteł i szczotek. Obecnie Keta projektuje i produkuje akcesoria do kuchni oraz łazienek. Do swoich wyrobów wykorzystuje wysokiej jakości materiały, dzięki czemu oferowane przez nią produkty charakteryzują się trwałością, a także wysokimi walorami użytkowymi.

W asortymencie firmy Keta można znaleźć między innymi sztućce, patelnie, garnki, a także woki. Ponadto dostępne są również akcesoria przeznaczone do podawania różnorodnych potraw i przekąsek, jak choćby talerze do serwowania serów. Keta oferuje swoim klientom szeroki wachlarz różnorodnych pojemników, służących do przechowywania żywności. Do wyżej wymienionych możemy zaliczyć między innymi chlebaki, szklane pojemniki o różnorodnych wymiarach, a także dzbanki.

Akcesoria kuchenne proponowane przez firmę Keta to również ściereczki kuchenne, uchwyty do gorących naczyń, fartuchy kuchenne czy podkładki na stół. Pomocne w kuchni okazują się być również nożyce do drobiu, foremki do wycinania ravioli, silikonowe pędzle, walki do ciasta, serwetniki oraz metalowe kieliszki na jajka, których również nie brakuje w bogatej ofercie firmy Keta.

W przypadku akcesoriów łazienkowych, których również sporo w ofercie można wymienić między innymi kosze na pranie, zestawy toaletowe z drążkiem na papier toaletowy czy pojemniki na szczoteczki do zębów. Ponadto w propozycjach nie brakuje również różnego rodzaju mydelniczek, łazienkowych koszy na śmieci, dozowników na mydło w płynie, uchwytów na papier toaletowych, jak i tych przeznaczonych do wieszana ręczników. Jeżeli poszukujecie wagi łazienkowej, to również znajdziecie ją wśród produktów marki Keta.

Producent akcesoriów do kuchni i łazienki, jakim jest firma Keta oferuje produkty wykonane z różnorodnych materiałów i prezentujących się w różnorodnych stylach. W związku z tym faktem każdy klient znajdzie produkt, który trafi w jego gust.