• z 15
  • z 15

KönigHOFFER

W naszym sklepie znajdą Państwo szereg ciekawych i praktycznych artykułów kuchennych.

Konighoffer to niemiecka firma, która produkuje funkcjonalne i estetyczne artykuły kuchenne. To wygodne produkty w codziennym użytkowaniu mające odbiorców na całym świecie. Firma znana jest z rzetelności i profesjonalizmu.

Konighoffer ma wiele oryginalnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. W sklepie Nakrywamy są np.klasyczne sztućce nadające się do codziennego użytku i na wyjątkowe okazję. Wykonane ze stali nierdzewnej, wykończone wysokim połyskiem. Praktyczne brytfanny wykonane z emaliowanego żeliwa, które sprawdzają się przy pieczeniu i duszeniu mięs.

Nadają się do kuchenek: indukcyjnej, ceramicznej, elektrycznej i gazowej. Powierzchnia żeliwna idealnie sprawdza się do smażenia konfitur i powideł, gotowania zup, oraz wszystkich innych potraw, które wymagają wolnego ognia.
 
Konighoffer oferuje również czajniki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, w różnych atrakcyjnych kolorach. Czajniki są odporne na korozję, mają akutermiczne dno. które gwarantuje równomierne rozchodzenie się ciepła, a proces wrzenia następuje niezwykle szybko.
 
Produkt ten wyróznia się energooszczędnością. Są też rewelacyjne patelnie pokryte nieprzywierającą powłoką, trwałe i odporne na ścieranie.

Co ciekawe patelnie wyposażone są w żaroodporną pokrywę, która zaopatrzona jest w otwór odpowietrzający oraz solidny uchwyt.

Najlepiej sprzedające się produkty to: młynek ręczny do kawy z zaparzaczem 3w1, wiaderko do lodu 1,3 L ze szczypcami, akrylowy chlebak szary 37 cm, chlebak ze ściąganą pokrywą 35 cm, chlebak vanilla granite 43 cm, czy rewelacyjny szybkowar z rączką 6 l że stali nierdzewnej.

Wszystkie dostępne produkty niemieckiej firmy Konighoffer objęte są kilkuletnią gwarancją co daje możliwość zakupu bez żadnego ryzyka.