Kolekcja Ambition Roma

Ambition Roma – praktycznie i z klasą

Odpowiednia oprawa posiłku to nie tylko piękna zastawa, gustowne serwetki i dekoracje umieszczone na stole. To również sztućce, bez których trudno wyobrazić sobie spożywanie rozmaitych dań obiadowych, deserów, a nawet przekąsek. Warto zadbać o to, by te funkcjonalne przedmioty zapewniały komfort użytkowania i jednocześnie stanowiły ozdobę, obok której trudno przejść obojętnie. Seria Ambition Roma to minimalistyczny design i precyzyjne wykonanie z doskonałych gatunkowo materiałów. W ofercie nakrywamy.pl można znaleźć szeroki wybór tych wyjątkowych i przystępnych cenowo elementów kuchennego wyposażenia. Z pewnością każdy wybierze tu coś dla siebie!

Nowoczesny minimalizm – Roma Ambition

Jak prezentuje się seria Roma? Ambition to marka, która słynie z przemyślanych projektów i znakomicie widać to również w tym przypadku. Regularne kształty, idealnie wyprofilowane rękojeści o zaokrąglonych końcach oraz brak jakichkolwiek zdobień czynią te sztućce niezwykle uniwersalnymi. Wysoki połysk sprawia, że efektownie odbijają naturalne oraz sztuczne światło, a ich srebrny kolor znakomicie dopasuje się do talerzy i filiżanek w wielu różnych barwach. To produkty, w które śmiało mogą inwestować właściciele surowych, nowoczesnych wnętrz oraz ci, którzy preferują tradycyjne i emanujące ciepłem aranżacje.

Sztućce obiadowe i deserowe Ambition Roma

Dlaczego akurat Ambition Roma? Ta seria znakomicie sprawdzi się nie tylko w domach, ale i w restauracjach, czy kawiarniach. W naszym sklepie sprzedajemy zarówno pojedyncze artykuły, jak i te na sztuki oraz komplety sztućców przeznaczone dla różnej liczby osób. Składają się z takich produktów jak między innymi:

  • noże
  • widelce
  • łyżki
  • chochle
  • łopatki
  • szczypce do lodu i cukru.

Klienci mogą więc wybrać interesujący ich zestaw, który będzie w pełni dopasowany do ich potrzeb. Wiele z nich ma okazałe opakowanie w postaci walizki, która robi duże wrażenie. Ucieszą się z niego zwłaszcza Ci, którzy pragną wręczyć sztućce w prezencie bliskim osobom.

Stal nierdzewna w najlepszym wydaniu, czyli Roma Ambition

Z jakiego tworzywa korzystano, tworząc kolekcję Roma? Ambition stawia wyłącznie na starannie wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości. Jest to więc stal nierdzewna 18/10, która może mieć bezpośredni kontakt z pożywieniem i nie zmienia jego smaku. Cechuje ją odporność na powstawanie uszkodzeń oraz korozję. Sztućce Ambition można bez przeszkód myć w zmywarce, bo w żaden sposób im to nie zaszkodzi. Serdecznie zapraszamy na zakupy!