Kolekcja Fiskars Edge

Fiskars Edge - kolekcja noży dla wymagających

Fiskars Edge to eleganckie czarne noże, które podbiły serca najlepszych kucharzy na całym świecie. Już dziś możesz mieć je w swojej kolekcji, dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu i wielu różnym opcjom do wyboru. Noże wykonane są ze stali nierdzewnej i posiadają wygodną, antypoślizgową rączkę, dla jeszcze lepszego chwytu i bardziej precyzyjnego krojenia, cięcia i siekania. Fiskars Edge dodatkowo mają dwa lata gwarancji od producenta i bez obaw można je myć w zmywarce, co znacznie ułatwi proces dokładnego czyszczenia.

Noże kolekcja Fiskars Edge - dlaczego warto?

Noże z kolekcji Fiskars Edge to najwyższej jakości produkty od znanej i cenionej marki, które świetnie nadają się do każdej kuchni, nie tylko tej, w której pracują profesjonaliści. Stworzone zostały tak, aby krojenie było przyjemne i precyzyjne, dlatego znajdują swoich zwolenników również wśród amatorów gotowania. Różnorodne prace kuchenne, do których zostały wymyślone, staną się teraz jeszcze szybsze i łatwiejsze. Posiadają oryginalny desing - połączenie eleganckiej czerni z pomarańczowymi elementami. Z takim wyglądem wpasują się w każdą, nawet najbardziej wyszukaną aranżację kuchni. Dużą zaletą noży jest ponadprzeciętna wytrzymałość i odporność na korozję, nawet podczas częstego mycia w zmywarce.

Nóż Fiskars Edge - specjalistyczne ostrze do różnych zadań

Nóż z kolekcji Eiskars Edge został wyposażony w ostrze wykonane ze stali nierdzewnej o twardości 53 HRC pokryte czarną powłoką. Dzięki temu produkt zachowuje swój kształt, ostrość i nienaganny wygląd nawet po długim użytkowaniu. Do tej serii producent stworzył specjalną ostrzałkę Roll, która szybko i bezproblemowo naostrzy każdy rozmiar noża. Każdy typ noża z tej linii ma inne zastosowanie i wygląd. Bez problemu można więc stworzyć zestaw idealny, który będzie dopasowany do potrzeb użytkownika, lub kupić gotowy zestaw z wybranymi przez siebie dodatkami. Inwestycja w nóż Fiskars Edge to inwestycja na lata, która bardzo szybko się zwróci.

Zestaw noży kolekcja Fiskars Edge - jaki wybrać?

Jeśli nie chcemy sami kompletować produktów, można zdecydować się na gotowy zestaw noży z kolekcji Fiskars Edge. Najpopularniejszym zestawem jest ten w specjalnym bloku, posiadający 5 noży i ostrzałkę dedykowaną tym produktom. Znajdziemy tam nóż szefa kuchni, nóż do chleba, do skrobania, do pomidorów i nóż typu Santoku. Dla bardziej wymagających kucharzy polecamy zestawy składające się z 7 noży z dodatkową deską bambusową i porządnymi stalowymi nożycami, które przydadzą się np. przy rozbieraniu kury.