Kolekcja Gerlach Brava

Gerlach Brava - garnki na lata

Gerlach Brava to linia garnków wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która jest odporna na uszkodzenia, korozję oraz wysokie temperatury. W zestawie z garnkami znajdują się poręczne pokrywki wykonane z trwałego szkła hartowanego ze specjalnym wywietrznikiem odprowadzającym nadmiar pary wodnej na zewnątrz. Renomowany producent zapewnia dwa lata gwarancji na swoje produkty, a sama marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Garnki z tej linii są odpowiednie do gotowania zarówno na kuchence gazowej, elektrycznej, jak i indukcyjnej. Dodatkowo można je bez obaw używać w piekarniku i myć w zmywarce.

Garnki Gerlach Brava - właściwości

Garnki Gerlach Brava posiadają niezwykle grube, trójwarstwowe dno ze specjalną wkładką aluminiową, która zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania gotowanie staje się energooszczędne oraz mniej czasochłonne. Korzystanie z garnków ułatwiają duże i wygodne uchwyty oraz skala litrażowa umieszczona wewnątrz każdego produktu. Garnki Gerlach Brava można bez obaw użytkować przez wiele godzin, ponieważ zostały stworzone do długiego i intensywnego gotowania, również w piekarniku do temperatury 180 stopni. Dużą zaletą tych garnków jest możliwość stosowania ich w różnych typach kuchni, w tym także indukcyjnej.

Zestaw garnków Gerlach Brava - dla kogo?

Każdy, kto potrzebuje garnków dopasowanych do swoich potrzeb, powinien sprawdzić zestaw garnków Gerlach Brava. Zestawy są składane tak, że można w nich znaleźć różnego rodzaju patelnie i brytfanny lub kupić garnki bez dodatków. Małe garnki zaczynają się od pojemności 1,5 litra, natomiast duże osiągają pojemność aż 5 litrów. Dzięki temu zestawy nadają się dla dużych rodzin, a mniejszym posłużą podczas imprez i obiadów w gronie znajomych. Nieprzywierające powłoki i najwyższa jakość produktów sprawi, że gotowanie przyniesie wiele przyjemności nawet amatorom.

Garnki Brava - czy warto wybierać komplety?

Garnki Brava to produkty występujące w komplecie, w którym mogą znaleźć się albo same garnki, albo dodatkowo patelnie lub brytfanna. Dlaczego warto postawić od razu na cały zestaw garnków? Ponieważ przechowywanie takich produktów jest znacznie łatwiejsze. Komplety stworzone są tak, aby garnki pasowały do siebie i można było je włożyć jeden w drugim. Kolejnym powodem jest funkcjonalność. Posiadając garnki różnej wielkości, przygotujemy wszystkie wymarzone potrawy. Dodatkowym plusem jest fakt, że garnki w zestawach wychodzą korzystniej cenowo, niż w przypadku kupowania pojedynczych elementów.