Kolekcja Gerlach Flow

Gerlach Flow - czym się wyróżniają?

Gerlach Flow to niezwykłe sztućce wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, zawierające 18 procent chromu i 10 procent niklu. Dzięki takiemu połączeniu sztućce pięknie się błyszczą, są odporne na zarysowanie, matowienie i przy tym są niezwykle wytrzymałe. Warto jednak pamiętać, że osoby uczulone na nikiel powinny zdecydować się na inny rodzaj srebra stołowego. Gerlach Flow jako kolekcja uniwersalnych sztućców nada się zarówno na wielkie imprezy, jak i do codziennego użytku. Za sprawą klasycznego kształtu i braku zdobień, będą prezentowały się doskonale na każdym stole i wpasują się w różne aranżacje.

Sztućce Gerlach Flow - zalety stali nierdzewnej

Sztućce Gerlach Flow należą do najpopularniejszej grupy sztućców wykonanych ze stali nierdzewnej. Poza przystępną ceną ich wielką zaletą jest odporność na korozję. Takie produkty nie ulegają zniszczeniu nawet po wielu latach, ponieważ są odpowiednio zabezpieczone i odporne na warunki zewnętrzne. Czyszczenie sztućców ze stali nierdzewnej jest bardzo proste, przy czym specjalna powłoka nie matowieje, nawet podczas mycia w zmywarce. Dostępność produktów ze stali pozwala na wybór odpowiedniego modelu na każdą okazję.

Gerlach sztućce Flow - jak czyścić?

Czyszczenie i pielęgnacja produktów ze stali nierdzewnej nie powinna stanowić dla nikogo większego problemu. Gerlach sztućce Flow posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, więc ich użycie nie zagraża zdrowiu i środowisku naturalnemu. Warto jednak wiedzieć, co zrobić, aby zachowały swój wygląd i odpowiednią formę przez wiele lat. Przed pierwszym użyciem, dobrze jest umyć sztućce ręcznie, ciepłą wodą i płynem do mycia naczyń. Kolejne mycia mogą odbywać się za pomocą zmywarki, jednak jeśli woda jest twarda, na powierzchni mogą zostać nieestetyczne kropki. W takim wypadku można polerować sztućce bawełnianą ściereczką. Raz do roku dobrze jest przetrzeć sztućce specjalnym płynem do stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowają swój wygląd i właściwości na dłużej.

Flow Gerlach - dla kogo?

Seria Flow Gerlach polecana jest dla użytkowników lubiących funkcjonalne rozwiązania. Przy użyciu tych sztućców z łatwością ozdobimy stół na wielkim przyjęciu, jak również wykorzystamy je do codziennego użytku. Wykończenie pięknym połyskiem sprawi, że dopasujemy je do różnego rodzaju zastawy stołowej, zarówno tej ozdobnej, jak i całkiem prostej. Szeroki asortyment pozwoli również wybrać zestaw sztućców dopasowany wielkością do potrzeb i oczekiwań klientów.