Kolekcja Gerlach Prestige

Gerlach Prestige - kolekcja najwyższej klasy

Kolekcja Gerlach Prestige to ponadczasowe połączenie klasycznej elegancji z najlepszymi materiałami i bezkompromisową jakością. To niezwykle estetyczne i solidne garnki zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających. Praktyczne i komfortowe, a przy tym przystosowane także do intensywnego, wieloletniego użytkowania. Jeśli szukasz pewnych i ponadczasowych rozwiązań, to będzie to wybór idealny. Kolekcja Prestige jest wszechstronna, sprawdzi się zarówno w profesjonalnej kuchni, jak i w domu. Dzięki ponadprzeciętnej dbałości o szczegóły garnki te sprawią, że codzienne gotowanie stanie się znacznie prostsze i szybsze.

Garnki Gerlach Prestige w praktyce 

Wszystkie garnki Gerlach Prestige zostały stworzone z myślą o maksymalnej ergonomii. Wyposażono je w trójwarstwowe dno z dyskiem aluminiowym, które znacznie lepiej przewodzi ciepło, przyśpieszając tym samym nagrzewanie i poprawiając równomierność gotowania. Posiadają bardzo wygodne uchwyty gwarantujące bezpieczne przenoszenie, a przy tym nie posiadają też wewnętrznych nitów. Każdy garnek posiada także wewnętrzną skalę do odmierzania płynów i bez żadnych obaw może być myty w zmywarce oraz używany na dowolnej kuchence, również indukcyjnej. Silikonowe uszczelki pokrywek minimalizują z kolei ryzyko poparzenia. 

Dlaczego warto wybrać garnki Prestige?

Jak wskazuje sama nazwa kolekcji, garnki Prestige to produkty "z najwyższej półki". Bezkompromisowe w kwestii jakości materiałów, wykonania i praktyczności. Utrzymane w nawiązującej do klasyki, niezwykle eleganckiej, a zarazem nowoczesnej stylistyce. Świetnie dopełniają dosłownie każdą kuchnię i są też przy tym po prostu niezastąpione. To produkty polskiego, renomowanego producenta, objęte gwarancją i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Niezawierające żadnych szkodliwych związków oraz odporne na bardzo wysoką temperaturę. Jeden z najlepszych wyborów do codziennego użytku lub na prezent.

Kolekcja Prestige - garnki na lata

Gerlach to producent słynący z solidnych i praktycznych rozwiązań, cieszący się dużym uznaniem nie tylko w Polsce. W tym wypadku najlepszym poświadczeniem jakości jest dziesięcioletnia gwarancja, którą zostały objęte wszystkie naczynia będące częścią kolekcji Prestige. Garnki wykonane z najwyższej klasy stopu stali nierdzewnej 18/10 są odporne na zarysowania, otarcia, obicia i wszelkie inne uszkodzenia. Nie tracą też swoich właściwości w miarę wystawienia na działanie wysokich temperatur. Dzięki gwarancji producenta masz pewność, że posłużą Ci naprawdę długo.