Kolekcja Gerlach Smart

Gerlach Smart, czyli naprawdę mądry wybór

Kolekcja Gerlach Smart to połączenie niezawodności i najwyższej jakości z innowacyjnym rozwiązaniem, jakim jest odłączana rączka. To praktyczne i wszechstronne zestawy, które nie tylko pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca, ale także wzorowo spełniają swoją funkcję, oferując przy tym wieloletnią trwałość i codzienny komfort. To świetny wybór zarówno dla osób ceniących sobie nieszablonowe rozwiązania, jak i dla miłośników ponadczasowej klasyki. Garnki i patelnie Smart przekonają do siebie każdego. Mogą być używane na dowolnych kuchenkach, a dzięki odłączanej rączce sprawdzą się także w piekarniku.

Gerlach Smart - garnki inne niż wszystkie

Uniwersalna odpinana rączka to zdecydowanie najważniejszy wyróżnik zestawów Gerlach Smart. Garnki i patelnie z tej kolekcji oferują jednak o wiele więcej. Są pokryte innowacyjną, ceramiczną powłoką nieprzywierającą Ilag Xera Dur 2, która pozwala smażyć bez użycia tłuszczu. Grube, czterowarstwowe dno ze specjalnym dyskiem ze stali nierdzewnej równomiernie rozprowadza ciepło, zapewniając znacznie efektywniejsze zużycie energii. Zarówno garnki, jak i patelnie są też przystosowane do mycia w zmywarce, a ich solidna konstrukcja gwarantuje odporność na zarysowania, ścieranie, obicia i inne uszkodzenia.

Kolekcja Smart Gerlach - gwarancja bezpieczeństwa

W kwestii trwałości i wszechstronności samym garnkom i patelniom nie ustępuje także odpinana rączka, która odgrywa kluczową rolę w kolekcji Smart. Gerlach nie jest producentem, który stosuje półśrodki. Zarówno przypięcie, jak i odpięcie rączki nie wymaga dotykania naczynia, jest łatwe, intuicyjne i maksymalnie bezpieczne. Nie ma tu mowy o niespodziewanym odłączeniu czy zużyciu mechanizmu. Połączenie, choć rozłączne, jest zaskakująco mocne. Dzięki identycznym, wzmocnionym rantom garnków i patelni, rączka jest też uniwersalna. Kupując zestaw garnków i patelni obu rączek możesz używać więc zamiennie.

Maksimum praktyczności, minimum zajętego miejsca

Decydując się na zestaw Smart, otrzymujesz rozwiązanie, które łączy w sobie łatwe przechowywanie z ponadczasową jakością renomowanego polskiego producenta. Oszczędzasz więc miejsce, nie tracąc przy tym na komforcie gotowania. Dzięki nowoczesnym powłokom ceramicznym i ulepszonemu rozprowadzaniu ciepła zyskujesz też dodatkowe możliwości. Możesz gotować łatwiej, szybciej i zdrowiej. Co więcej, kolekcja ta została stworzona z myślą o długotrwałym i intensywnym użytkowaniu, może więc służyć Ci przez lata. Jest także utrzymana w bardzo eleganckiej, klasycznej stylistyce, dzięki będzie prezentować się świetnie w każdej kuchni.