Kolekcja Lubiana 6630L morski

  • z 3
  • z 3

Lubiana 6630L. Morski szyk

Podczas urządzania swojego domu, warto sięgnąć po elementy w mocnym, intensywnym kolorze. Dzięki nim możesz przełamać stonowany charakter mebli i nadać aranżacji nieco dynamiki. Jak to zrobić? Wystarczy, że zaopatrzysz się w kolekcję Lubiana 6630L. Morski, wyrazisty turkus, w którym utrzymano wszystkie naczynia oraz eleganckie pozłacane krawędzie tworzą efektowne połączenie. Taka zastawa zaimponuje gościom i znakomicie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale i w trakcie różnych przyjęć. W Nakrywamy znajdziesz gotowe serwisy oraz produkty sprzedawane na sztuki. Wybierz coś dla siebie!

Lubiana 6630L – morska zastawa na co dzień i nie tylko

Jeżeli lubisz otaczać się przedmiotami, które przywodzą na myśl pamiątki z wakacji w egzotycznych krajach, na Twojej liście zakupów powinna znaleźć się seria Lubiana 6630L. Morska kompozycja barw poprawi Ci humor o poranku i wprawi Cię w dobry nastrój na cały dzień. Poszczególne naczynia różnią się od siebie, gdyż każde z nich zostało pomalowane ręcznie. Drobne plamki, zmieniające się natężenie koloru oraz piękne zdobienia w postaci złotych cienkich pasów umieszczonych wzdłuż krawędzi robią wrażenie! Dodatkowa warstwa szkliwa nie tylko zapewnia ochronę przed powstawaniem rys, ale też gwarantuje wspaniały połysk. Taka zastawa będzie prezentowała się niezwykle okazale.

Seria Lubiana 6630L – morskie kolory, praktyczny charakter

Kto powinien zainwestować w serię Lubiana 6630L? Morskie naczynia wspaniale sprawdzą się w domu. Będą piękną oprawą posiłków spożywanych na co dzień. Pozwolą też stylowo zaserwować potrawy znajomym i krewnym w trakcie rodzinnych spotkań i uroczystości. Bez wątpienia przydadzą się właścicielom restauracji i kawiarni. Przy ich pomocy znacznie łatwiej będzie można stworzyć wyjątkowy klimat w lokalu. To znakomity pomysł na prezent dla bliskich – estetyczny, przemyślany i praktyczny. W zależności od potrzeb możesz sięgnąć po artykuły sprzedawane na sztuki lub po gotowe serwisy kawowe i obiadowo – kawowe. Składają się z:

  • talerzy
  • półmisków
  • salaterek
  • filiżanek
  • spodków
  • kubków.

Sam określ, które rozwiązanie jest dla Ciebie korzystniejsze.

Lubiana 6630L – morski i porcelanowy luksus

Dlaczego akurat Lubiana 6630L? Morski, piękny odcień nie jest jedynym atutem tych produktów. Wykonano je z wysokogatunkowej porcelany, która doskonale znosi proces eksploatacji i z której słynie marka Lubiana. Naczynia możesz myć w zmywarce i wstawiać do mikrofalówki. Nie stracą przez to na wyglądzie. Szereg wzmocnień skutecznie chroni przed uszkodzeniami i stłuczeniem. W ofercie Nakrywamy czekają na Ciebie artykuły doskonałej jakości. Miłych zakupów!