Kolekcja Lubiana 6630T brązowy

  • z 2
  • z 2

Lubiana 6630T – brązowy i stylowy element wyposażenia

Piękna i stylowa zastawa to ozdoba każdego domu. Stanowi efektowną oprawę posiłków, pozwalając na celebrowanie z pozoru zwyczajnych momentów. Kolekcja Lubiana 6630T brązowy została zaprojektowana tak, by odpowiedzieć na oczekiwania szerokiego grona konsumentów. Umiejętnie łączy wysoką jakość i oryginalny wygląd. Składa się z wielu elementów, które można dowolnie ze sobą łączyć, powiększając swoją kolekcję. W ofercie Nakrywamy znajdziesz stylowe kubki, urokliwe filiżanki, gustowne talerzyki i wiele innych naczyń od tego polskiego producenta. Zapoznaj się z nimi i wybierz coś dla siebie.

Kolekcja Lubiana 6630T – brązowa i ręcznie malowana

Jak w skrócie można opisać serię Lubiana 6630T? Brązowa, intrygująca i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Naczynia są spójne i utrzymane w tej samej estetyce, a jednocześnie każdy produkt jest inny. Wszystkie bowiem są ręcznie malowane. Co za tym idzie, śmiało można nazwać je małymi dziełami sztuki. Jasny brąz wspaniale komponuje się ze złotymi zdobieniami, którymi wykończono brzegi. Nadają całości eleganckiego wyrazu. Naczynia będą idealnym dopełnieniem nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jednak równie dobrze odnajdą się w jadalniach i kuchniach emanujących ciepłem i typowo domowym charakterem. Są nietuzinkowe i staną się ozdobą każdego stołu.

Lubiana 6630T – brązowe komplety i naczynia na sztuki

Co konkretnie znajdziesz w kolekcji Lubiana 6630T? Brązowe i zachwycające serwisy obiadowe oraz obiadowo – kawowe, złożone z następujących elementów:

  • talerze obiadowe
  • talerze deserowe
  • salaterki
  • filiżanki
  • spodki
  • półmisy
  • kubki.

Sięgnij po nie jeżeli cenisz sobie kompleksowe rozwiązania i zależy Ci na szybkim uzupełnieniu kuchennego wyposażenia. Gotowe komplety wspaniale sprawdzą się też jako prezenty dla bliskich osób.Pamiętaj, że w naszym sklepie czekają na Ciebie także naczynia sprzedawane na sztuki. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić, gdy uznasz, że potrzebujesz dodatkowego kubka lub talerza.

Lubiana 6630T – brązowy serwis z solidnej porcelany

Jeśli chodzi o wyroby z serii Lubiana 6630T, brązowy serwis będzie służył Ci przez długi czas. Wykonano go z najwyższej jakości porcelany, która jest luksusowym i wytrzymałym tworzywem. W naczyniach wzmocniono brzegi i pokryto je dodatkową warstwą szkliwa, więc są odporne na stłuczenia, pęknięcia i rysy. Przechodzą również szereg rygorystycznych testów, zanim będą mogły do Ciebie trafić. W Nakrywamy znajdziesz szeroki wybór produktów marki Lubiana. Miłych zakupów!