Kolekcja Lubiana Boss

  • z 4
  • z 4

Lubiana Boss. Niezastąpiona na każdym stole.

Poszukując najlepszej jakości zestawów wykonanych z porcelany, nie musisz poruszać się jak przysłowiowy słoń w jej składzie. Wystarczy zajrzeć do nakrywamy.pl i znaleźć interesujący zestaw. A jest z czego wybierać. Spośród wielu artykułów kuchennych projektowanych przez renomowane firmy, polecamy wyroby rodzimego producenta, marki Lubiana. Na szczególną uwagę z pewnością zasługuje zestaw Lubiana Boss. Bogaty asortyment i najwyższa jakość. Ale to nie wszystko. Produkty Lubiana to długa tradycja i renoma oraz bezkompromisowa trwałość.

Wytrzymała i pod stałą kontrolą jakości. Taka właśnie jest porcelana Lubiana Boss.

Porcelana Lubiana Boss podlega rygorystycznej kontroli jakości, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że wybór właśnie tej porcelany to wybór najlepszy. Dodatkowa warstwa szkliwa i wzmacniane brzegi doskonale chronią wyroby przed przypadkowymi uszkodzeniami. Oczywiście seria Boss niczym nie ustępuje innym produktom Lubiana i cieszy jakością, trwałością i niepowtarzalnym stylem. To oczywisty wybór na każde przyjęcie i idealny pomysł na prezent. Tak jak w przypadku większości wyrobów, również i te objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Lubiana Boss. Serwis obiadowy dla najbardziej wymagających.

Lubiana Boss, serwis obiadowy charakteryzuje się kompletem perfekcyjnie i stylowo wykonanych naczyń, w których skład wchodzą talerze, salaterki, talerze deserowe i dostępne w bardziej lub mniej rozbudowanych zestawach. Dla mniejszej rodziny w zupełności wystarczy 12-elementowy zestaw, przeznaczony dla sześciu osób. Jeśli jednak sytuacja wymaga większej liczby naczyń, mamy do dyspozycji komplety składające się z 18, 36, 54 i 70 elementów, co pozwoli na przygotowanie zastawy nawet dla 24 gości. Tak przemyślana kompozycja pozwala na wygodne dostosowanie porcelanowej zastawy do potrzeb.

Lubiana Boss. Biały znaczy klasyczny i ponadczasowy.

Lubiana Boss, biały, głęboki, a jednocześnie uniwersalny i ponadczasowy kolor, najbliższy perfekcyjnie wytworzonej porcelanie, ozdobi każdy stół. Aby serwis Lubiana Boss był jeszcze bardziej praktyczny, producent przygotował zestawy obiadowo-kawowe "Beata" oraz zestaw "Dorota", w skład którego wchodzą filiżanki ze spodkami. Większość artykułów serii Boss można dokupić pojedynczo lub w zestawie. Nieograniczone możliwości pozwolą złożyć kompletny serwis, który będzie cieszył trwałością i pięknem przez długie lata. Nic dziwnego. To przecież polska jakość.

Niezwykle stylowa porcelana Lubiana Boss biała

Porcelana Lubiana Boss biała to doskonały wybór dla każdego, kto szuka eleganckiej i pasującej do wszystkiego zastawy, która pewnie nigdy nie wyjdzie z mody. Ten model porcelany świetnie sprawdzi się przy każdej okazji oraz zdecydowanie pasować będzie do każdego wnętrza, co czyni go uniwersalnym. Na pewno istotnym aspektem jest również to, że całość jest biała, co dodatkowo dodaje ponadczasowości oraz świetnie współgra z innymi, w pełni dowolnymi barwami.

Lubiana Boss biały - możliwość dopasowania zestawu do swoich potrzeb

Ważnym aspektem jest również to, że, jak najbardziej Lubiana Boss biały dopasowana może zostać dokładnie do tego, czego się potrzebuje i oczekuje. Wszystko dlatego, iż dostępnych jest kilka opcji, jeśli chodzi o ilość osób, dla których przeznaczony będzie taki komplet. Serwis obiadowo-kawowy, bez żadnego problemu można dostosować, zarówno dla kilku, jak i dla kilkunastu osób, w zależności od tego, jakie ma się wymagania. Dodatkowo te zestawy, jak najbardziej można myć w zmywarce, jak i wykorzystywać w mikrofalówce.

Porcelana Lubiana Boss biała - dlaczego warto ją mieć?

Oczywiście, gdy wybiera się dla siebie porcelanę, która ma posłużyć przez naprawdę długi czas, warto wiedzieć, co takiego szczególnie ją wyróżnia. Porcelana Lubiana Boss biała to gwarancja wysokiej jakości. Wysokogatunkowa porcelana znanego polskiego producenta Lubiana to zdecydowanie wybór, który może znaleźć się w każdym domu, niezależnie od panującego w nim stylu. Jest to rozwiązanie ponadczasowe, a najpewniej przypadnie do gustu również minimalistom oraz miłośnikom prostych rozwiązań. Wszystkie elementy zastawy pokryte są dodatkową warstwą szkliwa, która w ten sposób zapobiega zarysowaniom i uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki temu, jak najbardziej może być to zastawa myta w zmywarce czy wykorzystywana do podgrzewania dań w mikrofalówce, ponieważ jest w pełni odporna na działanie wysokich temperatur.

Lubiana Boss biały - wybór na lata, który dopełni każdą kuchnię lub jadalnię

Z całą pewnością Lubiana Boss biały to sprawdzony wybór na lata, który dopełni każde dowolne wnętrze. Biały kolor to strzał w dziesiątkę i gwarancja, że zastawa pasować będzie do każdego innego stylu, czy koloru. W ten sposób można łączyć dodatki między sobą oraz zawsze uzyskać efekt, który na każdej osobie zrobi niemałe wrażenie. To idealna zastawa stołowa, zarówno do użytkowania na co dzień, jak i do wykorzystania podczas wielu ważnych uroczystości oraz spotkań.