Kolekcja Lubiana Celebration

  • z 5
  • z 5

Porcelana Lubiana Celebration. Rozbudowana seria w nietuzinkowym stylu.

Spośród wielu zestawów marki Lubiana, to właśnie porcelana Lubiana Celebration szczególnie przykuwa uwagę. Charakteryzująca się bardzo rozbudowaną ofertą seria, daje Państwu niemal nieograniczone możliwości. Kompletne zastawy lub pojedyncze naczynia dostępne w korzystnych cenowo kompletach, sprawią że żaden gość nie pozostanie pominięty, a porcelanowego piękna starczy dla wszystkich.

Inny wymiar rodzinnych spotkań. Lubiana Celebration stworzona by cieszyć się każdą chwilą.

Pod nazwą Lubiana Celebration kryje się coś znacznie więcej niż zwykłe naczynia. Oczywiście to bezkompromisowa jakość, dodatkowa warstwa szkliwa i wzmacniane brzegi, ale to przecież znak firmowy wszystkich produktów Lubiana. Celebration to odważna forma, wyrażona w niestandardowym tłoczeniu, która wyniesie każde spotkanie na inny wymiar. Tylko w tak spektakularny i oryginalny sposób celebrowane wspólnie z najbliższymi chwile zostaną zapamiętane na długo.

Sięgnij po Lubiana Celebration, serwis obiadowy i odkryj niekończące się możliwości.

Pojęcie celebracji nierozerwalnie kojarzy się ze szczęściem i zadowoleniem. I chyba domyślamy się dlaczego producent właśnie tak nazwał tę serię. Wystarczy spojrzeć na Lubiana Celebration, serwis obiadowy i wszystko staje się jasne. Trudno o bardziej kompletny i zaawansowany zestaw. W najbardziej rozbudowanej formie w skład zestawu wchodzą: talerze płytkie, głębokie i deserowe, kubki, spodki, filiżanki, bulionówka, waza, imbryk, sosjerka, cukierniczka, mlecznik, półmiski, salaterki, a nawet stylowa solniczka i pieprzniczka. Przyznacie Państwo, że posiadając tak rozbudowany serwis obiadowy, w domu niczego już nie zabraknie. To również świetny pomysł na prezent, zwłaszcza na dobry początek, wszędzie tam, gdzie czas celebracji dopiero nadejdzie.

Naczynia Celebration Lubiana. Trwałość, piękno i tradycja prosto z Polski.

Oczywiście naczynia Celebration Lubiana dostępne są również w skromniejszym zestawieniu lub pojedynczo. Nieważne ile elementów potrzebujesz w danej chwili. Istotne jest to, że produkty stworzone w Zakładach Porcelany Stołowej "Lubiana", to rodzima tradycja i legendarna jakość. Bez problemu zniosą trudy wystawnych przyjęć, łatwo można umyć je w zmywarce lub w razie potrzeby umieścić w rozgrzanym piekarniku. Niepowtarzalny styl i 2-letnia gwarancja z pewnością przyczynią się do tego, że obok serii Celebration nie da się przejść obojętnie.