Kolekcja Lubiana Classic

  • z 5
  • z 5

Zawsze na czasie. Lubiana Classic.

Niezależnie od panujących chwilowo trendów, prędzej czy później następuje zwrot w stronę klasyki. Dobrze znanej, sprawdzonej i ponadczasowo pięknej. Takiej właśnie kolekcji nie mogło zabraknąć w portfolio Zakładów Porcelany Stołowej "Lubiana". Przed Państwem Lubiana Classic. Bez zbędnych ekstrawaganckich rozwiązań i nachalnych tłoczeń. Od zawsze skromnie, stylowo, a przede wszystkim uniwersalnie. Wczoraj, dziś i jutro. Klasyka nigdy się nie nudzi.

Wybierz Lubiana Classic, serwis obiadowy i zaskocz swoich gości.

Lubiana Classic, serwis obiadowy to wszystko czego potrzebujesz, aby zachwycić gości. Kwadratowy kształt wyrywa się z nudnych schematów i dodaje świeżości. Skład serwisu zaspokoi potrzeby i sprosta wymaganiom nawet najbardziej rozbudowanych obiektów hotelowych. Warto przypomnieć, że rodzima Lubiana, od lat cieszy się zaufaniem największych i prestiżowych sieci hotelowych. Wierzymy, że to wystarczająca rekomendacja, również dla Klientów pragnących posiadać najwyższej jakości porcelanę w swoich domach.

Lubiana Classic, serwis kawowy. By cieszyć się chwilą przy filiżance kawy.

Uzupełnieniem klasycznej serii jest obiadowej, jest Lubiana Classic, serwis kawowy. Ten sam nietuzinkowy kształt, ta sama najwyższej jakości porcelana i wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się życiem przy filiżance aromatycznej kawy. Filiżanka, spodek i talerz deserowy, dla Ciebie i bliskich. Dla Klientów, którzy od kawy wymagają więcej, dostępny jest zestaw rozszerzony o imbryk, cukiernicę i dzbanek na mleko Victoria. Wybierz zestaw, który spełni Twoje oczekiwania i rozkoszuj się chwilą.

Zestaw obiadowy Lubiana Classic. W domu i w hotelu. Na stołach całego świata.

Nawet najbardziej sprawdzona klasyka, powinna choć odrobinę zaskakiwać i przełamywać schematy. Zestaw obiadowy Lubiana Classic dostępny jest również w modnej i uniwersalnej czerni. Pokryte dodatkową warstwą szkliwa, o wzmocnionych brzegach, objęte 2-letnią gwarancją naczynia Lubiana, od pokoleń obecne są na stołach całego świata. Legendarną jakością cieszą się klienci z Belgii, USA, Włoch czy Francji. W nakrywamy.pl klasycznej serii Lubiana poświęciliśmy dużo miejsca. Przygotowaliśmy wiele wariantów, od bardzo rozbudowanych zestawów, aż po skromniejsze, przeznaczone dla sześciu osób. Większość produktów dostępnych jest pojedynczo lub wręcz przeciwnie. W razie potrzeby znajdzie się komplet złożony nawet ze 120 talerzy.