Kolekcja Lubiana Daisy Gold

Lubiana Daisy Gold – ozdoby każdego stołu

Złoto to jeden z symboli bogactwa i przepychu. Nic więc dziwnego, że przedmioty z jego dodatkiem prezentują się tak okazale i efektownie. Jeżeli lubisz eleganckie naczynia, które przywodzą na myśl luksus, porcelana z kolekcji Lubiana Daisy Gold przypadnie Ci do gustu. Jest na tyle uniwersalna, że możesz korzystać zarówno z pojedynczych elementów, jak i z całego serwisu. Będzie stanowiła wykwintną oprawę każdego posiłku, ułatwiając cieszenie się nim i sprawiając, że poczujesz się niczym w renomowanej restauracji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Lubiana Daisy Gold – wyroby o biżuteryjnym charakterze

Wyroby Lubiana Daisy Gold emanują subtelnym szykiem. Są białe, a ich brzegi ozdobiono ręcznie robionym złotym wykończeniem. W rezultacie prezentują się lekko i znakomicie komponują się z meblami i dekoracjami utrzymanymi w różnej estetyce. Będą dobrze wyglądały w towarzystwie kontrastowych serwetek w intensywnych barwach, a także obok tych znacznie delikatniejszych i pastelowych. Warto zwrócić uwagę na pionowe żłobienia ułożone tak, by naczynia przypominały rozkwitające stokrotki. To niespotykany zabieg, który sprawi, że od takiej zastawy trudno będzie oderwać wzrok!

Naczynia dla wymagających – Lubiana Daisy Gold

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma nieco inne potrzeby. Właśnie dlatego w asortymencie Nakrywamy uwzględniliśmy serwisy Lubiana Daisy Gold o różnej wielkości, przeznaczone dla następującej liczby osób:

  • 6
  • 12
  • 18
  • 24.

Wszystkie składają się z tych samych elementów. Należą do nich filiżanki wraz ze spodkami oraz talerze: deserowe, głębokie i obiadowe. Możesz więc korzystać z nich podczas przyjmowania gości, którym zamierzasz podać posiłek złożony z kilku dań, deseru oraz aromatycznej kawy. Lubisz na co dzień obcować z produktami wysokiej klasy i nie chcesz czekać na wyjątkowe okazje? Żaden problem! Sięgaj po nie zawsze, gdy masz ochotę ugasić pragnienie lub zjeść coś pysznego.

Lubiana Daisy Gold – polska jakość i renoma

Dlaczego zakup artykułów z kolekcji Lubiana Daisy Gold to dobry pomysł? Głównie z uwagi na ich wysoką jakość. Wszystkie produkty są poddawane regularnym i rygorystycznym kontrolom, które mają na celu wykluczenie obecności ewentualnych defektów i skaz. Szlachetną porcelanę wzmocniono tak, by była odporna na proces intensywnej eksploatacji. Lubiana to uznany polski producent, którego darzy zaufaniem spore grono konsumentów. W ofercie Nakrywamy znajdziesz wiele wyrobów tej firmy. Wybierz coś dla siebie już dziś!