Kolekcja Lubiana Daisy Sunset

Lubiana Daisy Sunset – luksus w Twoim domu

Róż to kolor, który przywodzi na myśl delikatność i kobiecość. Jeżeli szukasz dodatków, które wspaniale podkreślą charakter wnętrz, lub wręcz przeciwnie, umiejętnie go przełamią, naczynia z kolekcji Lubiana Daisy Sunset będą idealnym wyborem! Wspaniały wygląd to nie jedyne, co mają do zaoferowania. W parze z nim idzie także wysoka jakość i komfort użytkowania. To wyroby zaprojektowane i stworzone przez polskiego producenta, który słynie z wyjątkowego designu i solidnego wykonania. Zapoznaj się z asortymentem Nakrywamy i znajdź produkty dopasowane do swoich potrzeb!

Lubiana Daisy Sunset –serwisy naczyń dopasowane do potrzeb

Seria Lubiana Daisy Sunset zawiera:

  • talerze: obiadowe, głębokie, deserowe
  • salaterki
  • filiżanki
  • spodki pod filiżanki.

Wyroby są sprzedawane w formie serwisów przeznaczonych dla różnej liczby osób. Niektóre obejmują nawet 120 sztuk naczyń! Będą wspaniałą opcją dla właścicieli restauracji, kawiarni, oraz tych, którzy lubią przyjmować wielu gości w swoim domu. Dla klientów, którzy nie potrzebują aż tak dużego wyposażenia kuchni, przygotowano komplety złożone wyłącznie z konkretnego rodzaju produktu w kilku egzemplarzach. Sam określ, która z tych opcji jest dla Ciebie korzystniejsza. Warto rozważyć taki zakup, zwłaszcza jeśli szukasz pomysłu na niebanalny i funkcjonalny podarunek.

Lubiana Daisy Sunset – piękno różowych stokrotek

Naczynia z serii Lubiana Daisy Sunset na długo zapadają w pamięć. Prezentują się subtelnie i okazale zarazem. Mają regularny kształt i standardowe wymiary. Co więc je wyróżnia? Żłobienia umieszczone na wszystkich wyrobach, które przywodzą na myśl płatki. Dzięki temu zwłaszcza talerze przypominają rozkwitające stokrotki. Istotnym atutem jest także kolorystyka. Pastelowy róż to jedna z najmodniejszych barw, po którą coraz częściej sięgają architekci wnętrz. Nie ma w tym nic dziwnego, bo doskonale komponuje się z bielą, beżem i wieloma innymi kolorami. Taka zastawa będzie więc wspaniałym dopełnieniem Twojej jadalni niezależnie od tego, w jakiej estetyce została ona urządzona.

Wygodne w użytkowaniu naczynia Lubiana Daisy Sunset

Wyroby z linii Lubiana Daisy Sunset mają za zadanie znakomicie Ci służyć. Imponują walorami wizualnymi, ale oprócz tego są też praktyczne. Możesz bez obaw myć je w zmywarce i wkładać do mikrofalówki. Zadbano o to, by były odporne na stłuczenia i powstawanie rys. Dzięki temu przez długi czas nie będą nosiły śladów użytkowania. Artykuły marki Lubiana to przyszłościowa inwestycja, która naprawdę Ci się opłaci. W ofercie Nakrywamy czeka na Ciebie ich szeroki wybór. Udanych zakupów!