Kolekcja Lubiana Eto

Lubiana Eto. Klasycznie i stylowo.

Lubiana Eto - kolejna odsłona klasycznego i uniwersalnego stylu porcelanowych naczyń. Ta kolekcja ma jednak w sobie coś wyjątkowego. Oprócz perfekcyjnej bieli, znajdziemy produkty w modnym morskim kolorze oraz w niespotykanych szarościach. Różnorodność barw daje nowe możliwości, wyłamując serwisy wyprodukowane w Zakładach Porcelany Stołowej "Lubiana" z utartych schematów. Jesteśmy przekonani, że zestawy z jednakowym powodzeniem znajdą swoje stałe miejsce, zarówno w domowej kolekcji, jak i wśród ulubionej zastawy hotelowej.

Zastawa serii Eto Lubiana wyróżnia się jakością i wytrzymałością.

Porcelana Lubiana to symbol jakości i tradycji. Nie inaczej prezentuje się seria Eto. Lubiana zadbała o dodatkową warstwę szkliwa, pozwalającą na zachowanie wspaniałego wyglądu naczyń na dłużej oraz wzmocniła brzegi wyrobów, zabezpieczając przed przypadkowymi urazami mechanicznymi. Warto przypomnieć, że produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Porcelana Lubiana poddawana jest częstej kontroli jakości. Bez problemu zniesie mikrofalowy żar i z powodzeniem można myć ją w zmywarce. Jesteśmy pewni, że to wystarczająca argumentacja, by spośród wielu dostępnych produktów wybrać właśnie zestawy Lubiana.

Wybierz swój serwis obiadowo-kawowy Lubiana Eto.

W kolekcji Lubiana Eto znajdziemy zastawy obiadowe oraz serwisy obiadowo-kawowe. W skład serwisu obiadowego wchodzą talerze obiadowe, talerze głębokie i deserowe, a zestawy obiadowo-kawowe uzupełnione są o filiżanki i spodki. W zależności od zapotrzebowania, serwisy składają się z 18, 30 31, 36. 54, 60, 62, 94 i 123 elementów, co pozwala na wygodne skonfigurowanie odpowiedniego zestawu. Oczywiście to również świetny pomysł na prezent. Gotowy, kompletny i elegancki zestaw, na pewno ucieszy i będzie służył przez długie lata, bez obaw o szybkie zużycie.

Zestawy Lubiana Eto dostępne w Nakrywamy.pl w atrakcyjnych cenach.

Lubiana Eto w Nakrywamy.pl dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas kojarzyły się tylko z przyjemnością i zaufaniem. Wysyłane do Państwa paczki są w pełni ubezpieczone, dlatego gwarantujemy 100% zwrot pieniędzy w razie uszkodzonej paczki. Ponadto, jeśli zakupy nie spełnią Państwa oczekiwań, można je zwrócić w ciągu 30 dni, a dokonując zakupów za minimum 295 PLN, oferujemy darmową wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście do składania zamówień.