Kolekcja Lubiana Kaszub / Hel

  • z 2
  • z 2

Lubiana Kaszub/Hel. Klasyczna forma, legendarna jakość, ponadprzeciętna trwałość.

Lubiana Kaszub / Hel to ukłon w stronę klasyki i jej odsłona w nowoczesnym wydaniu. Ta sama, najwyższej jakości, wysokogatunkowa biała porcelana marki Lubiana, poddawana rygorystycznej kontroli. Dodatkowa warstwa szkliwa i wzmocnione brzegi, zapewniają większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i sprawią, że wyroby długo zachowują nieskazitelną biel i naturalny połysk, nawet podczas intensywnego używania, jak ma to miejsce w restauracjach hotelowych. W domowym zaciszu zastawa pozostanie w doskonałym stanie przez wiele długich lat. Naczynia bez obaw można myć w zmywarce, nie boją się również wysokich temperatur i spotkań z mikrofalówką. Naturalnie naczynia opatrzone są 2 letnią gwarancją. Dzięki doskonałej relacji jakości do ceny, zestawy z powodzeniem sprawdzą się jako prezent lub jako główne wyposażenie domu i hotelowej restauracji. Warto wspomnieć, że Lubiana od wielu lat zaopatruje największe sieci hotelowe.

Konkretna odpowiedź na kuchenne zapotrzebowanie to serwis serii Lubiana Kaszub.

Lubiana Kaszub / Hel odpowiada w pełni potrzebom każdej kuchni. W serii znajdują się głębokie talerze do makaronu, występujące w czterech średnicach: 24, 26, 27, 30 centymetrów. Dostępne w zestawach 6 i 12-elementowych oraz jako pojedyncze sztuki. Uzupełnieniem serii są kubki, filiżanki, spodki, imbryki, świeczniki i wiele innych wyrobów, które sprawią, że każde wydane przyjęcie będzie wyjątkowe i kompletne. Lubiana Kaszub / Hel to dobrze znana klasyczna, uniwersalna forma w najlepszym wydaniu.

Lubiana Hel to sprawdzony asortyment. Od nadmorskiej restauracji, po domowe zacisze.

Kolejną, klasyczną propozycją od Zakładów Porcelany Stołowej Lubiana, jest seria Kaszub / Hel. Zaskakuje prostotą formy i jakością wykonania. Seria obfituje w dobrze znane z hotelowych restauracji kubki, dostępne w wariantach z uchem lub bez. Ofertę uzupełniają przydatne akcesoria, takie jak cukiernice, sosjerki, dzbanki na mleko, filiżanki i imbryki. Oczywiście nie mogło zabraknąć bulionówek, spodków pod filiżanki, salaterek. Kształt i asortyment serii jasno wskazuje, że wyroby te powstały głównie z myślą o barach, hotelach, restauracjach, czy innych obiektach gastronomicznych. Jesteśmy jednak głęboko przekonani, że znajdą one swoje miejsce również w domach. Naczynia Lubiana Kaszub / Hel to gwarancja swobodnej atmosfery w gronie przyjaciół i dobrze dobrany zestaw na każdą imprezę.