Kolekcja Lubiana Marrakesz

  • z 7
  • z 7

Orientalna podróż do porcelanowego świata Lubiana Marrakesz.

Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana od 1969 roku zajmują się produkcją najwyższej jakości porcelany. Ponad 80% powstałej porcelany trafia na eksport, między innymi do Włoch, Belgii czy USA. Warto zaznaczyć, że producent dostarcza swoje wyroby do największych, renomowanych sieci hotelowych. Wyznacznikiem stylu są oryginalne serie wyrobów porcelanowych, takich jak na przykład Lubiana Marrakesz, która zajmuje szczególne miejsce w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy w podróż do orientalnego świata Lubiana.

Produkty Lubiana. Porcelana Marrakesz, nawiązanie do lokalnej sztuki.

Marrakesz to jedno z najbarwniejszych miast Maroka, zachwycającego feerią barw, zapachów i smaków. Nic więc dziwnego, że stał się on inspiracją do stworzenia oryginalnej kolekcji Lubiana. Porcelana Marrakesz to inspirująca podróż do serca Maroko. Orientalne zdobienia, nawiązujące do lokalnej tradycji, bogata paleta barw, zróżnicowane kształty, przeniosą tradycyjną kuchnię w zupełnie inny wymiar i będą pretekstem do niezapomnianych, kulinarnych podróży.

Wyroby serii Marrakesz Lubiana. Sprawdzona jakość, niepowtarzalny styl i elegancja.

Marrakesz Lubiana to seria produktów wykonanych z wysokiej jakości porcelany, poddawanej rygorystycznej kontroli. Wzmocnione brzegi talerzy zabezpieczają przed przypadkowym uszkodzeniem, a całą powierzchnię naczyń chroni dodatkowa warstwa szkliwa. Wyroby bez przeszkód można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce. Dodatkowa warstwa szkliwa zabezpiecza przed porysowaniem, a nietuzinkowy styl i klasyczna forma sprawiają, że seria Marrakesz idealnie uzupełni każdą jadalnię, zarówno w domu, jak i w hotelu.

Lubiana Marrakesz. Zestaw na małe i duże okazje. W domowym zaciszu i gwarnym hotelu.

Porcelana serii Marrakesz to nie tylko pojedyncze wyroby, jak kubki, talerze, salaterki. Dostępny jest również Lubiana Marrakesz - zestaw. Bogata oferta zastawy stołowej dla 6, 12,18, 24 osób zaspokoi potrzeby nawet najliczniejszej rodziny. Zróżnicowanie kolorystyczne, od głębokiej czerni, przez ciemno niebieski, aż po inspirowany barwą morza zestaw, występuje w dwóch kształtach: okrągłym i kwadratowym. Doskonałym uzupełnieniem serwisów, może być komplet kubków czy talerzyków deserowych. Wszystkie zdobione subtelnym orientalnym wzorem, świetnie sprawdzą się jako oryginalny i praktyczny prezent, opatrzony 2-letnią gwarancją. Porcelana Lubiana. Wybierz polską jakość w nakrywamy.pl.