Kolekcja Lubiana Victoria

  • z 9
  • z 9

Porcelana doskonała w serii Lubiana Victoria.

Naczynia wyprodukowane przez Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Kilka spektakularnych serii, w tym również Lubiana Victoria, ugruntowało łubiańską fabrykę na pozycji lidera. Dowodem na to jest fakt, że około 80% wyrobów trafia na eksport, między innymi do Belgii, Francji, Włoch czy USA. Lubiana to również niezawodny partner prestiżowych sieci hotelowych. Porcelana producenta zdobi stoły hotelowych restauracji na całym świecie. Z taką rekomendacją nie może być inaczej. W Nakrywamy.pl przygotowaliśmy dla Państwa obszerną kolekcję wyrobów rodzimego producenta.

Ponadczasowy styl porcelany Victoria Lubiana.

Stylistycznie Victoria Lubiana hołduje odważnej formie kwadratu, czyniąc zastawę elegancką i ponadczasową. Porcelana Lubiana charakteryzuje się wytrzymałością, a proces produkcji poddawany jest nieustannej kontroli. Doświadczenie i tradycja zobowiązują. Wyroby spod znaku Lubiana pokryte są dodatkową warstwą szkliwa, która znacznie wydłuża "młodość" wyrobów, a dodatkowo wzmocnione brzegi chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystkie naczynia są również odporne na wysokie temperatury i można je bez obaw myć w zmywarce. Legendarną jakość pieczętuje 2-letnia gwarancja.

Victoria Lubiana. Serwis obiadowy dla wymagających.

Victoria Lubiana, serwis obiadowy składa się ze wszystkich niezbędnych elementów, które w zupełności wystarczą do przygotowania prawdziwej uczty. Zestawy różnią się głównie ilością poszczególnych naczyń, a w dedykowanych kompletach znajdują się, w zależności od wariantu: płytkie talerze obiadowe, salaterki, talerze płytkie deserowe (SM), a w bardziej rozbudowanym wariancie TG znajdziemy dodatkowo: talerze głębokie obiadowe, filiżanki i spodki pod filiżanki. Ale to nie koniec. W kolekcji Victoria znajdują się również inne przydatne porcelanowe akcesoria, między innymi: pieprzniczki, solniczki, czarki degustacyjne czy podstawki do jajek.

Talerze Victoria Lubiana dostępne w każdych wariantach i ilościach.

Oczywiście dla najbardziej wymagających użytkowników dostępne są dodatkowe zestawy uzupełniające, jak choćby talerze Lubiana Victoria. Deserowe, obiadowe płytkie czy głębokie i serwingowe. Dla każdego według zapotrzebowania. Dostępne pojedynczo lub w zestawach składających się nawet ze 120 talerzy. Z tak rozbudowaną ofertą seria Victoria z pewnością przyczyni się do wielu imprezowych zwycięstw!