Kolekcja Zwieger Klassiker

Zwieger Klassiker - kolekcja bez kompromisów 

Kolekcja Zwieger Klassiker to znacznie więcej niż tylko kolejna seria eleganckich naczyń kuchennych. To prawdziwa pierwsza jakość, bezkompromisowe połączenie najlepszych materiałów, niezawodnej klasyki i technologii. Zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalną ergonomię, energooszczędność i codzienny komfort. To rozwiązania funkcjonalne i trwałe, spełniające nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Utrzymane w atrakcyjnej, eleganckiej, przełamanej czerwonymi akcentami stylistyce, która świetnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Idealne jako wybór do domowej kuchni, doskonałe również na prezent.

Dlaczego warto wybrać garnki Zwieger Klassiker?

Garnki Zwieger Klassiker są wykonane ze stali nierdzewnej SS 304, uznawanej powszechnie za jeden z najlepszych materiałów w produkcji naczyń kuchennych. Czyni je to nie tylko trwałymi i praktycznymi, ale także świetnymi pod kątem zdrowego gotowania. Wszystkie garnki z tej kolekcji mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek. Każdy posiada też masywne, trójwarstwowe dno z dyskiem aluminiowym, które doskonale akumuluje i rozprowadza ciepło, pozwalając na szybsze gotowanie i oszczędność energii. Przyczyniają się do tego również specjalnie pogrubione ścianki, wzmacniające dodatkowo konstrukcję naczyń.

Zestaw garnków Zwieger Klassiker - pozwól sobie na trochę luksusu

Podstawowy zestaw garnków Zwieger Klassiker składa się z małego rondelka i czterech najwyższej jakości garnków w pojemnościach od 1,9 do 7L. Każdy z nich posiada dokładnie dopasowaną i odpowiednio ciężką szklaną pokrywkę. Na uwagę zasługują też wygodne, nienagrzewające się uchwyty. Domyślnie zestaw posiada także wkład do gotowania na parze. Wszystkie zalety kolekcji Klassiker oraz jej niebanalny wygląd sprawiają, że zestawy te są naprawdę dobrym wyborem. Nie tylko na prezent, ale także do domu. Co więcej, wyróżniają się bardzo atrakcyjną ceną i są objęte aż pięcioletnią gwarancją.

Szybkowar Klassiker Zwieger - pewny wybór

W kolekcji Klassiker Zwieger oferuje także cechujący się nieprzeciętną jakością szybkowar. Wykonany z tej samej, bezpiecznej i trwałej stali nierdzewnej co garnki. Odpowiednio wzmocniony oraz wyposażony w trwały mechanizm regulujący wylot pary, który skutecznie zapobiega wytworzeniu nadmiernego ciśnienia, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo. To świetny szybkowar w bardzo korzystnej cenie, który pozwala na znacznie szybsze, zdrowsze i oszczędniejsze przygotowywanie posiłków. Trwały, praktyczny i bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu, perfekcyjnie dopełni zestaw garnków Klassiker.