Kolekcja Zwieger Obsidian

  • z 2
  • z 2

Zwieger Obsidian - naczynia i akcesoria dla wymagających

Dostępne w tej kategorii garnki, patelnie, noże i akcesoria to produkty najwyższej jakości, będące częścią jednej z flagowych kolekcji marki Zwieger - Obsidian. Kolekcja ta to kompletny zestaw akcesoriów kuchennych utrzymanych w nowoczesnej, kontrastowej stylistyce. To rozwiązania wszechstronne, łączące w sobie najlepsze materiały, innowacyjne technologie oraz dbałość o szczegóły. Idealne do każdej nowoczesnej kuchni, eleganckie i bezkompromisowe. Dostosowane do potrzeb zarówno zawodowych szefów kuchni, jak i osób gotujących w domowym zaciszu. Garnki, noże, patelnie oraz akcesoria Obsidian cieszą się wyjątkowo dobrymi opiniami. 

Jakie wyjątkowe cechy posiada patelnia Zwieger Obsidian?

Nowoczesna patelnia Zwieger Obsidian to solidny produkt wykonany z wysokiej klasy aluminium, poprzez odlewanie w technologii die cast, co gwarantuje maksymalną trwałość. Pokryty jedną z najtrwalszych powłok nieprzywierających Greblon C3+ non-stick, zapobiegającą przywieraniu i przypaleniom w trakcie smażenia, nawet przy minimalnej ilości tłuszczu. Każda patelnia Obsidian posiada w dnie pełny dysk indukcyjny, dzięki któremu wykorzystuje energię nawet o 50% lepiej. Może być jednak używana na dowolnej kuchence, również gazowej. Zastosowanie dłuższej o 20% rączki soft touch sprawia też, że patelnie te są perfekcyjnie wyważone. To niezwykle praktyczny wybór. 

Garnek Zwieger Obsidian - zdrowie i oszczędność 

Dzięki wykonaniu w tej samej technologii co patelnie, garnek Zwieger Obsidian cechuje się perfekcyjnym przewodzeniem i rozprowadzaniem ciepła. Również może być używany na dowolnej kuchence i również cechuje się znaczącą energooszczędnością. Najważniejszym jego wyróżnikiem jest jednak zastosowanie trójwarstwowej, utwardzanej ceramicznie powłoki, która pozwala na bezproblemowe smażenie oraz duszenie w jednym naczyniu. Nawet bez użycia tłuszczu, co czyni garnki Obsidian wyborem idealnym dla osób, którym zależy na zdrowym gotowaniu. Co więcej, będący częścią tej kolekcji garnek Zwieger może być także używany w piekarniku, nawet do temperatury 280 st. C.

Dlaczego warto wybrać nóż Zwieger Obsidian?

Noże marki Zwieger to co do zasady najwyższa jakość, świetna trwałość i maksymalna ergonomia. Nie inaczej jest też i w tym przypadku. Nóż Zwieger Obsidian cechuje się konstrukcją full-tang, czyli wykonaniem z pojedynczego elementu stalowego, będącego jednocześnie ostrzem i podstawą rękojeści. W połączeniu z najwyższej klasy stopem niemieckiej stali nierdzewnej oraz trwałym, antypoślizgowym tworzywem ABS zapewnia to ponadprzeciętną wytrzymałość. Nie dziwi więc fakt, że noże z tej kolekcji wyróżnia bardzo długa żywotność. Producent zadbał również o odpowiednie wyprofilowanie, dzięki czemu noże te świetnie leżą w dłoni. To produkty, które posłużą przez długie lata.