Kolekcja Zwieger Practi Plus

Garnki Zwieger Practi Plus dla nowoczesnej kuchni

Zwieger Practi Plus to doskonałe naczynia wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, a dokładniej ze stali nierdzewnej SS 304. W naszym sklepie znajdą państwo szereg produktów tego producenta: nowoczesne garnki, precyzyjne noże oraz niezawodne patelnie. Oferujemy również zestaw garnków Zwieger Practi Plus, na który składa się 3 garnki o różnej pojemności oraz rondelek z pokrywką. W komplecie znajdziemy więc wszystkie niezbędne naczynia, dzięki którym przygotowywanie codziennych posiłków stanie się o wiele prostsze i przyjemniejsze.

Praktyczne naczynia Zwieger Practi Plus

Garnki Zwieger Practi Plus to naczynia, które sprawdzą się nie tylko w kuchni zawodowych kucharzy, ale również we wszystkich domach amatorów gotowania. Każde z naczyń wyposażone jest w wewnętrzną podziałkę litrażową oraz wygodne, ergonomiczne uchwyty. Zestaw garnków Zwieger Practi Plus zawiera również praktyczne, wyprofilowane pokrywki wykonane ze szkła hartowanego z otworami odpowietrzającymi. Ponadto garnki posiadają duże uchwyty z wolno nagrzewającego się tworzywa, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko poparzenia, a trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem pozwala na równomierne rozprowadzanie się ciepła wewnątrz naczynia.

Zwieger Practi Plus - patelnia doskonała

Każdy miłośnik gotowania dobrze wie, że podstawą dobrze wyposażonej kuchni jest solidna patelnia. Jeżeli cenisz sobie produkty Zwieger Practi Plus, patelnia tej marki bez wątpienia spełni twoje oczekiwania. Objęte 2-letnią gwarancją naczynie wykonane jest z tłoczonego na gorąco aluminium typu forged, dzięki czemu dystrybucja ciepła jest lepsza. Zwieger Practi Plus to patelnie z 4-warstwową, nieprzywierającą powłoką, a ich zewnętrzna część pokryta jest specjalnym, silokonowym lakierem żaroodoporny. Co ważne, to sprzęt nadający się do użytku na wszystkich typach kuchenek!

Wielofunkcyjny zestaw garnków Zwieger Practi Plus

Każdy z produktów linii Zwieger Practi Plus, patelnia, garnki czy noże -wszystkie wykonane są z najwyższą starannością i doskonale spisują się w kuchni. W naszym sklepie znajdą Państwo doskonałe garnki Zwieger Practi Plus, które dzięki niezwykle gładkiej powierzchni są niezwykle proste w czyszczeniu, a ich wykonanie pozwala na swobodne mycie w zmywarce. Są to naczynia odporne na korozję, uszkodzenia i zarysowania, dlatego posłużą ci przez wiele lat!