Kolekcja Zwieger White Stone

Zwieger White Stone - kolekcja idealna do Twojej kuchni

Dostępna w Nakrywamy.pl kolekcja Zwieger White Stone to kompletny zestaw nowoczesnych, spójnych stylistycznie i niezwykle trwałych naczyń kuchennych. To solidne garnki i patelnie wykonane z odlewanego aluminium, pokryte wytrzymałą powłoką nieprzywierającą i nadające się do użytku na dowolnego rodzaju kuchence. Stworzone z myślą o wieloletnim użytkowaniu, niezwykle ergonomiczne i znacznie usprawniające codzienne przygotowywanie posiłków. Wyróżniające się wyrafinowanym, minimalistycznym designem. Idealne jako wszechstronna podstawa wyposażenia każdej kuchni.

Wszechstronna i nowoczesna brytfanna Zwieger

Oprócz garnków i patelni, w kolekcji White Stone oferowana jest także niezwykle uniwersalna brytfanna Zwieger White Stone. Wyposażona w pełny dysk indukcyjny, minimalizujący straty energii oraz najwyższej klasy powłokę nieprzywierającą - Greblon C3 Granite, którą pokryte są wszystkie naczynia serii White Stone. Idealna do gotowania, duszenia, smażenia i pieczenia, nawet bez użycia tłuszczu. Banalnie prosta w czyszczeniu i mieszcząca aż 5,2l płynu. Nadająca się do użytku w temperaturze do 240 st. C. Pomalowana bezpiecznym, żaroodpornym lakierem silikonowym i wyposażona w szklaną pokrywę z aromatyzerem, pozwalającym na łatwe dodawanie płynnych składników w trakcie przygotowywania potraw.

Co wyróżnia garnki Zwieger White Stone?

Nowoczesne garnki Zwieger White Stone to najwyższej jakości naczynia, trwale zabezpieczone przed przywieraniem oraz przed przypaleniami. Wyposażone w silikonowe, nienagrzewające się uchwyty oraz wytrzymałe pokrywki ze szkła hartowanego. Łatwe i szybkie w czyszczeniu, cechujące się nawet o 50% lepszym wykorzystaniem energii na kuchenkach indukcyjnych. Dzięki nieprzywierającej powłoce sprawdzają się świetnie nie tylko w gotowaniu czy duszeniu. Można w nich także smażyć, są więc świetne do przygotowywania potraw jednogarnkowych. Niezwykle trwałe, wygodne i wszechstronne, a do tego objęte wieloletnią gwarancją producenta.

Patelnia Zwieger White Stone - zdrowa, praktyczna i energooszczędna

Podobnie jak garnki czy brytfanna, patelnia Zwieger White Stone to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę i niezawodność. Pozwala na duszenie oraz smażenie przy minimalnej ilości tłuszczu lub jego całkowitym braku. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji ani metali ciężkich. Jest wyposażona w pełny dysk indukcyjny i wykonana z odlewanego aluminium, co zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła i sporą oszczędność energii przy codziennym użytkowaniu. Dzięki dłuższej, ergonomicznej rączce jest też perfekcyjnie wyważona. Jej elegancki, inspirowany naturalnym kamieniem wygląd wpisuje się świetnie w każdą nowoczesną kuchnię.