• z 7
  • z 7

Lurch

Lurch to niemiecka firma, która przedstawia rewelacyjną ofertę. Wyróżnić można przede wszystkim silikonowe formy do ciasta, które zachwycą nawet najbardziej wymagającą osobę. Oprócz tego marka oferuje akcesoria kuchenne, takie jak na przykład: wałki, wysokiej jakości stolnice, łopatki, tarki, łyżki do makaronów, termiczne butelki.

W sklepie internetowym Nakrywamy wszystkie produkty odznaczają się głównie wysoką jakością - co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Ręczna maszynka do mięsa prezentuje się bardzo estetycznie i oryginalnie. Wykonana jest ze stali, dzięki czemu cechuje się trwałością i wytrzymałością. Trze mięso nie tylko na dużych oczkach, ale również tych mniejszych. Drewniany wkład na sztućce jest wykonany z drewna bambusowego, dzięki czemu prezentuje się on naprawdę stylowo. Jeśli Twoja kuchnia urządzona jest w stylu skandynawskim, musisz mieć taki wkład. Rozmiary szufladek są różne, więc można przechowywać zarówno małe łyżeczki, jak i duże łyżki oraz widelce.

Produkty marki Lurch są bardzo funkcjonalne i można je wykorzystywać w różnych sytuacjach. Klasyczny design dopasuje się do różnych stylów, dzięki czemu produkty są niesamowicie praktycznie. Z pewnością każdy powinien w nie zainwestować.